Popis

Paddleboard Aqua Marina Fusion 10'10''

Pro koho je určen
Paddleboard Aqua Marina Fusion 10'10"

Nafukovací paddleboard Aqua Marina Fusion je ideální pro začátečníky a rekreační paddleboardisty. Díky svým rozměrům a nosnosti je vhodný i pro těžší jezdce do 150 kg. Pokud tě nebaví pádlovat o samotě, pro paddleboard Fusion není žádný problém odvézt i dva dospěláky. Je skvělý také jako rodinný paddleboard. Na palubě je dostatek místa i pro pohodlné vození dětí či pejska.

Začátečník
bar

Pokročilý
bar

Profesionál
bar

Kam se vydat na paddleboardu
SUP Aqua Marina Fusion 10'10"

Aqua Marina Fusion patří do kategorie univerzálních all-round nafukovacích paddleboardů. Díky svému všestrannému tvaru zvládne jízdu v jakýchkoli podmínkách. Od klidné plavby na tichém jezeře, přes dobrodružný splav mírně tekoucí řeky až po nezapomenutelnou jízdu v menších vlnách na dovolené u moře. Pro větší jistotu na moři najdeš v balení také pojistný leash na nohu, který nyní připojíš o zesílený D-ring z nerezavějící oceli.

Na moře
Na řeku
Jezero

V čem je nafukovací paddleboard výjimečný?
SUP Aqua Marina Fusion 10'10"

Perfektní allroundový tvar, nízká váha a tuhost konstrukce to jsou hlavní přednosti nového paddleboardu Aqua Marina Fusion, který prošel úpravou tvaru ocasu, což jej učinilo ještě stabilnějším. Novinkou je také takzvaný Red Strap Bungee Systém, jehož součástí je ikonický červený pásek a nyní přichytí ještě více nákladu. Tento univerzální nafukovací SUP vyniká také možností připojení kajakové sedačky, což ještě více podtrhuje jeho všestranné využití. Nejnovější model paddleboardu Aqua Marina Fusion má větší výtlak a nosnost, což ocení všichni jezdci hledající klidnou jízdu s větším prostorem pro ten nejdůležitější náklad. Nový pískovo-vlněný drážkovaný povrch poskytuje skvělé přilnutí a pěkný vynovený design, který zaujme na první pohled je už jen třešničkou na dortu. Všechny nové desky Aqua Marina jsou vybaveny novým ekologičtějším batohem CIRCUPACK, který je vyroben ze 100% plastového odpadu.

Nosnost
nosnost

Charakteristika

Stabilita
bar
9 /10

Ovládání
bar
9 /10

Držení směru
bar
6 /10

Rychlost
bar
5 /10

Rozměry

Nafouklé

V krabici

Sbaleno

Růžový pruh

Výhodné sety se slevou

Co o tomto produktu říkají naši jezdci?
Aqua Marina nabízí širokou škálu svých SUPů od všestraných allroundových tvarů přes desky specializované na splav divoké řeky až po raceové speciály s použitím konstrukce, která tě udrží v bezpečí. Model Fusion se svou nosností poslouží těžšímu jezdci nebo chcete-li si zapádlovat ve dvou, případně odvést děti či pejska. Novinka 2023 přichází s vylepšeným tvarem ocasu, díky čemuž je paddleboard ještě stabilnější.

Sia
paddleboardový nadšenec

Na čem jezdím: Paddleboard JP Australia Cruisair Superlight 12'6

Videa

Fotogalerie

Výbava paddleboardu

Konstrukce paddleboardu
Více o konstrukci

Technické prvky
prvky
Více specifikací

Infozóna:
infozona
Přejít do infozóny

Benefity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqua Marina
Typ allround SUP
Nosnost 150 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 330 l
Rozměry 315 x 76 x 15 cm
Technologie konstrukce jednokomorové