0 %
(0 hodnocení)
Mares
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Mares
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mares X-WING

Pro milovníky nádechového potápění nabízíme freedivingové ploutve Mares X-WING. Ploutve na freediving disponují zužujícím se listem, který je vyroben z kvalitního elastomeru. Díky tomu jsou ploutve na freediving jednoznačně výkonné a obratné.
Nádechové potápění bude pohodlné díky ergonomické gumové botičce ploutví. Design ploutví na nádechové potápění je dělán velmi citlivě pro maximální přenosnost energie na plastový list ploutve.
Freedivingové ploutve mají list zakončený do tvaru písmene V, díky tomu se vám ploutve během kopu nebudou přetáčet do stran.
Mezi velké výhody těchto ploutví na freediving patří vyměnitelný list. Ploutve tak můžete demontovat pro lepší cestování či měnit různě tuhé listy ploutví.

Délka listu: 71,3 cm
Šířka listu: 19 cm
Sklon listu vzhledem k botce: 30°
Vyměnitelný list: ano
Tuhost: střední

Model Mares X-WING má o 30 % měkčí list oproti modelu Mares X-WING PRO.
Velikost vybírejte dle své obvyklé velikosti bot, tyto ploutve jsou vhodné i pro používání bez neoprenových ponožek. Pro váš tepelný komfort i lepší přilnutí ploutve na nohu, však doporučujeme do freedivingových ploutví používat neoprenové ponožky o síle 3 mm. Například neoprenové ponožky Agama ALPHA.
K těmto ploutvím je také barevně sladěná maska Mares SPYDER.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mares
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty