100 %
(2 hodnocení)
Vylen bílé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(2 hodnocení)
Vylen bílé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Minideckfloor puzzle Duha 1 ks Vylen Bílá

PODLAHOVÝ DÍL S DUHOU
Nakombinujte si puzzlíky s Duhou s dalšími motivy a díly Minideckfloor. 
 

ZÁBAVNÁ SKLÁDAČKA

Duha se skládá z několika dílů, což ocení starší děti, které si potrénují jemnou motoriku a představivost. Zároveň je podlaha vyrobená tak, aby šla přesouvat, aniž by se vám rozpadla. Vnitřní díly jsou o trošku větší než otvory do kterých se vkládají. Design totiž dělají detaily. 

ROZMĚRY

Délka:      340 mm
Šířka:       340 mm
Tloušťka:   10 mm
 
BEZPEČNÉ HRANÍ A CVIČENÍ
Podlaha MINIDECKFLOOR je měkká, lehká, příjemná na dotek a bezpečná. Povrch nezpůsobuje odřeniny a spáleniny. Nesaje vodu ani pot a je omyvatelný.
Díky možným barevným kombinacím se výborně hodí do dětského pokoje, dětských koutků, škol, školek, družin atd. Velmi dobré využití je do fitness center a tělocvičen. 
 
RYCHLÉ POSKLÁDÁNÍ
Pěnovou podlahu poskládáte během chviličky. Skládání je snadné. Jednotlivé díly do sebe zapadají jako puzzle. Díly přiložte zámky k sobě a jemně přitlačte.

 

PERFEKTNĚ DRŽÍ
S pěnovými podlahami máme bohaté zkušenosti a neustále vyvíjíme lepší zámky. Spolupracujeme se školami a školkami, sportovními středisky i zájmovými kroužky. Díky tomu jsme vytvořili unikátní systém zámků, které se nerozjíždí. Jednotlivé díly u sebe perfektně drží.
Nemusíte se tedy bát, že by se vám podlaha rozpadala pod nohami :)
 

OMYVATELNÝ MATERIÁL
Stala se nehoda? Nevadí! Podlahu snadno omyjete houbičkou s jarem. 

IZOLUJE OD CHLADU
Podlaha MINIDECKFLOOR je vyrobena z hřejivého materiálu, který funguje jako izolace. Nemusíte se tak bát prochladnutí od noh.
 
 

ČESKÝ VÝROBEK
Materiál VYLEN® vyrábíme ve Žďáře nad Sázavou, je zdravotně nezávadný. Tento materiál je pravidelně testován a certifikován. Zamilujete si jej kvůli dlouhé životnosti - netrhá se! 
 

CERTIFIKACE
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z materiálu, který je certifikovaný pro věkovou kategorii 0+ . Tento výrobek obsahuje malé díly. Z toho důvodu je vhodný pro děti od 3 let. Více si přečtete v tomto článku.

UPOZORNĚNÍ:
Desky z materiálu VYLEN® mají na povrchu technologický otisk formy, který  nejde odstranit, tzv. "sluníčka". Mohou být viditelné z určitého pohledu na desku. Nejedná se tedy o vadu materiálu, ale o vlastnost našeho výrobku.
Podlaha Minideckfloor není uzpůsobena k dlouhodobému mechanickému zatížení.
 
VLASTNÍ BAREVNOST
Přejete si jinou barevnost? Vyberte v nabídce možnost - VLASTNÍ BAREVNOST 
Kombinaci barev napište prosím do poznámek pro prodejce ve 3. kroku objednávky.
Zboží, které je vyráběno na zakázku nelze vrátit v rámci 14 denní zákonné lhůty. Děkujeme za pochopení. 

BARVY NA MONITORU ZKRESLUJÍ
Nejste si jistí vybranou kombinací barev? Náš vzorník Vám s výběrem pomůže. Cena vzorníku Vám bude při objednávce odečtena.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vylen
Barva bílé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky