Popis

Nerf Elite 2.0 Double punch

Zdvojnásobte radost ze střílení šipek s blástrem Nerf Elite 2.0 Double Punch! Tento motorizovaný blástr má totiž 2 hlavně a 2 zásobníky! Součástí balení je 50ks šipek Elite.

Blástr Double Punch se může chlubit dvěma rychle se střídajícími hlavněmi, které se při střelbě pohybují dopředu a zpět. Součástí jsou 2 zásobníky po 10 šipkách, takže to můžete rozjet se 20 šipkami v řadě. V balení naleznete hned 50 pěnových šipek Nerf Elite 2.0, takže máte dostatečné množství, abyste naplnili oba zásobníky po 10 kusech a další šipky připravili do úložného prostoru a měli je tak po ruce pro další nabíjení. Šipky jsou dodávány ve 2 různých barevných provedeních. Užijte si akce na plné obrátky díky motorizované střelbě. Stačí držet stlačené akcelerační tlačítko a při stisknutí spouště pak spustíte rychlou palbu. Děti budou nadšené – šipky rychle létají, hlaveň se pohybuje dopředu a zpět a hry venku díky tomu získají šťávu. Je to skvělý dárek pro děti a perfektní hračka, při které budou děti v pohybu. Při hraní se doporučují brýle (nejsou součástí balení).

Pistole Nerf jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, který zvládne i hrubší zacházení v průběhu akčních soubojů. Děti ocení nízkou hmotnost pistole, takže s ní mohou dovádět klidně celý den. Navíc jsou šipky vyrobeny z pěny nebo gumového materiálu a jsou naprosto bezpečné.

Rozměry balení (š v h): 66 x 28,5 x 8cm

Materiál: plast, pěna

Baterie: 4x AA 1,5V (nejsou součástí)

Obsah balení: dětská zbraň, náboj 50x

Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

Hračka je vhodná pro děti od 8 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hasbro
Material plastové
Určení pro kluky
Značka Nerf