96 %
(35 hodnocení)
Hasbro střelné zbraně 8 let plastové pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
96 %
(35 hodnocení)
Hasbro střelné zbraně 8 let plastové pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nerf Elite commander RD 6

Připravte se na bitvu s blastery Nerf Elite 2.0, které mají zabudované možnosti přizpůsobení, takže je můžete vylepšovat a získat výhodu v soutěžích Nerf. Blaster Nerf Elite 2.0 Commander RD-6 má 3 taktické kolejnice, místo pro upevnění hlavně a místo pro upevnění pažby, abyste si mohli blaster přizpůsobit pro každou hru Nerf. Blaster má rotační buben na 6 šipek, takže můžeš vystřelit více šipek před opětovným nabitím. Vystřelte 1 šipku najednou nebo vypusťte všech 6 šipek rychle pomocí akce slam-fire. Nástavec hlavně a pažba nejsou součástí balení. Obsahuje 12 oficiálních šipek Nerf - dost na plné nabití bubnu a 6 šipek, které můžete mít připravené pro opětovné nabití. Vystřelí šipky až na vzdálenost 27 metrů. Doporučené brýle (nejsou součástí balení). Baterie nejsou potřeba.

- UPGRADE-READY BLASTER: Přizpůsobte si blaster pro každou bitvu nebo misi využitím 3 taktických kolejnic a míst pro upevnění hlavně a pažby (pažba a prodloužení hlavně nejsou součástí balení).
- OBSAHUJE 12 ŠIPEK NERF: Dodává se s 12 oficiálními šipkami Nerf pro plné nabití bubnu se 6 šipkami - a dalšími 6 šipkami, abyste byli připraveni na opětovné nabití. Střílej, nabíjej a střílej dál!
- SLAM FIRE: Zatáhněte za šoupátko a stiskněte spoušť, abyste vystřelili 1 šipku. Rychle vystřelte všech 6 šipek podržením spouště a opakovaným pohybem šoupátka dopředu a dozadu.
- VYSTŘELÍ ŠIPKY AŽ DO VZDÁLENOSTI 27 METRŮ: Blaster vystřelí šipky až na vzdálenost 27 metrů.

- Obsahuje: blaster a 12 šipek.
- Vhodné pro děti od 8 let.
- UPOZORNĚNÍ: Nemiřte do očí ani do obličeje. Hráčům a osobám v dosahu se doporučuje používat brýle. Používejte pouze oficiální šipky Nerf. Jiné šipky nemusí splňovat bezpečnostní normy. Šipky ani blaster neupravujte.
- VAROVÁNÍ: NEBEZPEČÍ UDUSENÍ - malé části. Není určeno pro děti do 3 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hasbro
Druh střelné zbraně
Věk od 8 let
Material plastové
Určení pro kluky
Značka Nerf
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších