Popis

NGT Taška Giant insulated Green Carryall

Další z řady velkých XXL zavazadel od Anglické značky NGT. Tento model je zvětšenou kopií nejprodávanější tašky Green Insulated Carryall a rozhodně navazuje na její popularitu a kvality.
 

POUŽITÍ
Taška je asi nejvhodnějí na všeobecnou rybářskou výbavu a oblečení. Dovnitř se vleze opravdu velké množství různorodých krabiček, taštiček a obalů společně s náhradními svršky. Jestli potřebujete většinu Vaší výbavy i s oblečením nacpat do jedné tašky, pak je tento model skvělou volbou.
Může být vhodná i jako sólo taška na objemné oblečení při podzimních a zimních výpravách. Model insulated je ovšem díky své dokonale omyvatelné izolaci či polstrování vhodný i jako taška na krmiva nebo potraviny, které udrží déle chladné.
 

MATERIÁL A ZIPY
Taška je v klasické rybářské zelené barvě. Má celkem 4 kapsy. Velkou hlavní, dlouhou vpředu a dvě po bocích. Navíc má další tři síťované kapsy na drobnosti po stranách. Jako vnější materiál byl použit voděodolný polyester 600D s PVC potahem. Taška je tak naprosto voděodolná. Vnitřní prostor hlavní kapsy je z velmi dobře omyvatelné pogumované tkaniny.
Velkou výhodou oproti podobným produktům, je, že poutko je přiděláno k celé tašce a je prošité až na dno. V žádném případně tak nehrozí utřžení poutka.
Tak jako u všech produktů NGT jsou i u této tašky zipy silné, robustní a dvoucestné. Jen velmi těžko se zaseknou a rozhodně se nerozjedou. Samozřejmostí je kvalitní polstrovaný popruh s nastavitelnou délkou.

Parametry
Rozměry:88(d) x 32(v) x 38(š)
Vnitřní kapsa: 72 x 32 x 30
Boční kapsy: 23 x 24 x 7
Přední kapsa: 52 x 23 x 7
Hmotnost: 1580g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce NGT
Druh tašky
Barva zelené
Nepromokavé ano
Značka NGT
Materiál polyesterové