80 %
(1 hodnocení)
Nikon 600 mm 180 mm 22 95 mm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
80 %
(1 hodnocení)
Nikon 600 mm 180 mm 22 95 mm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nikon NIKKOR Z 180-600mm f/5.6-6.3 VR

Objektiv pro full frame bezzrcadlovky Nikon Z
Objektiv pro fotografování vzdálených objektů a přiblížení každé akce v brilantních detailech ve vysokém rozlišení. Ať již jde o snímky nebo videa, tento superteleobjektiv se zoomem formátu FX poskytuje potřebný dosah a ostrost obrazu.

Superteleobjektiv s extrémním dosahem.
Kdo by neuvítal více možností při fotografování vzdálených objektů? Široký rozsah ohniskových vzdáleností 180–600 mm tohoto objektivu snadno pokrývá nejpoužívanější ohniskové vzdálenosti pro fotografování divokých zvířat, ptáků a letadel, a současně ponechává velkou míru všestrannosti pro sporty a krajiny. Díky nejkratší zaostřitelné vzdálenosti pouhých 2,4 m při ohniskové vzdálenosti 600 mm a 1,3 m při ohniskové vzdálenosti 180 mm získáte rovněž ostré snímky z blízkých vzdáleností.
Vynikající hbitost
Bez ohledu na fotografovaný objekt přiblíží nízká hmotnost (cca 1 955 g) tohoto superteleobjektivu se zoomem formátu FX do vašeho dosahu mnohem více objektů a míst. Můžete cestovat s nižší zátěží, než jakou jste očekávali, a konstrukce s vnitřním zoomováním vám umožní mít stále optimálně vyvážený objektiv při fotografování z ruky: ať již zoomujete nebo panorámujete – vše bez použití stativu. A navíc můžete fotografovat vyhlédnuté objekty ze zcela nových perspektiv!
Perfektně přesné automatické zaostřování
Automatické zaostřování je optimalizováno pro zachycování rychle se pohybujících objektů, jako jsou ptáci, divoká zvířata, sporty a letadla, při pořizování statických snímků i videí. Rychlý krokový motor (STM) je extrémně tichý během zaostřování a záznamu videa—, což je ideální pro zachycení plachých divokých zvířat. A sledování objektu je při použití fotoaparátů mirrorless Nikon Z obsahujících režimy detekce zvířat nebo vozidel zcela stabilní.

Výkonná redukce vibrací
Systém optické redukce vibrací Nikon v objektivu koriguje vibrace při fotografování a panorámování z ruky, pohyby stativu, účinky větru – prostě cokoli – s účinností ekvivalentní 5,5 EV.1 Můžete tak fotografovat delšími časy závěrky bez ovlivnění ostrosti obrazu, což je ideální za nízké hladiny osvětlení. V případě akcí s rychlými pohyby stabilizuje režim SPORT obraz v hledáčku a usnadňuje tak zachycení rychlých nebo nepředvídatelně se pohybujících objektů.
Ohnisková vzdálenost až 1 200 mm při použití telekonvertoru Nikon Z!
Někdy prostě potřebujete maximální možný dosah. Při nasazení lehkého 2× telekonvertoru Nikon Z na tento superteleobjektiv prodloužíte maximální ohniskovou vzdálenost objektivu na hodnotu 1 200 mm. Nebo můžete získat ohniskovou vzdálenost 840 mm při použití 1,4× telekonvertoru řady Z. Nedochází ke ztrátě kvality obrazu: šest optických členů objektivu ze skla ED potlačuje barevnou vadu polohy i při použití telekonvertoru.
 
Vysvětlivky

Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
Objektiv je vybaven záručním listem.
Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.NIKON.cz.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nikon
Maximální ohnisková vzdálenost 600 mm
Minimální ohnisková vzdálenost 180 mm
Maximální clona 22
Průměr filtru 95 mm
Hmotnost 2140 g
Světelnost objektivu na nejdelší ohnisko (F) 6.3
Světelnost objektivu na nejkratší ohnisko (F) 5.6
Pro formát snímače Full Frame
Světelnost f/2.8
Optický stabilizátor ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty