Popis

Noco GBX75 12V 2500A

NOCO BOOST X GBX75
Startovací zdroj NOCO BOOST X je ideálním nástrojem pro pohodlné startování benzinových motorů do 8,5l a naftových motorů do 6,5l.
Při používání startovacího zdroje oceníte jeho kompaktní rozměry, které zajistí pohodlnou manipulaci. Startovací zdroj NOCO BOOST X je vybaven zabudovanou LED svítilnou,
takže jej lze bez problému využít i v nočních hodinách. Díky kvalitní lithiové baterii je zajištěna dlouhá výdrž a napájení se provádí pomocí USB vstupu.
Ochranu proti zkratu a maximální bezpečí při používání startovacího zdroje NOCO BOOST X zajistí technologie Ultra Safe 2.0.
Při používání startovacího zdroje oceníte rovněž odolnost s certifikací IP65 pro použití při špatných povětrnostních podmínkách.

Klíčové vlastnosti startovacího zdroje NOCO BOOST X GBX75

- Vysoká odolnost proti prachu i vodě s certifikací IP65

- Startovací zdroj NOCO BOOST X pro benzinové motory do 8,5l a naftové motory do 6,5l

- Technologie Ultra Safe 2.0 zajistí ochranu proti zkratu i přepólování

- Startovací zdroj NOCO BOOST X se startovacím proudem 2500 A

- Kompaktní rozměry zajistí pohodlnou manipulaci

- LED svítilna s nastavitelnými režimy jasu

- Startovací frekvence s délkou 60 sekund pro úsporu baterie

- Startovací zdroj NOCO BOOST X s praktickou funkcí powerbanky

- Kvalitní baterie s dlouhou výdrží

Startovací zdroj NOCO BOOST X je vybaven kvalitní lithiovou baterií, která zajistí dlouhou výdrž na jedno nabití. Pro úsporu baterie při používání je k dispozici 60 sekundová startovací frekvence. Pro jednoduché nabíjení je k dispozici USB výstup, díky kterému lze zařízení využít rovněž jako praktickou powerbanku. I přes svůj vysoký výkon vyniká startovací zdroj NOCO BOOST X kompaktními rozměry, takže je manipulace s ním maximálně pohodlná.

Odolný startovací zdroj NOCO BOOST X GBX75
Díky odolnosti s certifikací IP65 lze startovací zdroj NOCO BOOST X bez problému využít za každého počasí. Při používání startovacího zdroje oceníte praktickou LED svítilnu s nastavitelnými režimy jasu, SOS i stroboskopem. Startovací zdroj NOCO BOOST X disponuje technologií Ultra Safe 2.0, která nabízí spolehlivou ochranu proti zkratu i přepólování.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tecmate
Rozměry 213.5 x 137 x 64 mm
Hmotnost 1.7 kg