Popis

Oral-B iO Series 10 Stardust White

Elektrický zubní kartáček Oral-B iO Series 10 White Spreckels má 7 personalizovaných režimů čištění, časovač, tlakový senzor, indikátor baterie, 3D čištění, šetrné magnetické mikro vibrace, chytrou nabíječka iOSense™, chytrý senzor tlaku pro ochranu dásní a OLED displej. Umělá inteligence a Bluetooth monitorují čištění v 16 zónách prostřednictvím aplikace. Balení obsahuje i cestovní pouzdro.

Oral-B iO Series 10 White Spreckels elektrický zubní kartáček

- Perfektní čištění zubů a ochrana dásní 

- Ukazatel kondice baterie

- 3D čištění 

- 7 čisticích programů 

- Integrovaný časovač

- Chytrá aplikace připojená pomocí Bluetooth

- Protiskluzová rukojeť 

- Vodotěsná úprava pro použití ve sprše

- Citlivý tlakový senzor

- Indikátor baterie

- Provedení Stardust White

Jednoduchá, ale efektivní péče o zuby

Elektrický zubní kartáček Oral-B iO Series 10 White Spreckels perfektně čistí zuby a chrání dásně. Kartáčová hlavice má jemná vlákna, která precizně a efektivně obklopí zuby a perfektně je vyčistí. Kartáček má 7 režimů čištění, zabudované Bluetooth a umožňuje tak propojení s mobilní aplikaci, která obsahuje informace a tím usnadní čištění. Funkce 3D čištění vás zbaví zubního plaku a nežádoucího zbarvení zubů. Indikátor baterie zobrazí přehled o nabití a tlakový senzor vás bude informovat o přílišném tlaku na zuby. Za pomoci vestavěného časovače si snadno pohlídáte optimální dobu při péči o zuby. 

Praktický ve všech směrech 

Na rozdíl od běžného zubního kartáčku bude elektrický zubní kartáček prokazatelně účinnější. Praktická možnost kdykoli zaměnit kartáčkové hlavice elektrického zubního kartáčku ušetří místo v koupelně, protože jedna rukojeť stačí pro celou domácnost. Kromě originální kartáčkové hlavice lze bez potíží zakoupit takovou kartáčkovou hlavici, se kterou se okamžitě sladíte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Oral-B
Napájení akumulátorové
Dětské ne
Hmotnost 870 g
Časovač ano
Orální centrum ne
Doba nabíjení 3 hod
Typ magnetické iO
Tlakový senzor ano
Značka kvality ano
Bluetooth ano
Počet čistících programů 7
UV sterilizace ne
Zobrazit více parametrů