97 %
(121 hodnocení)
Philips síťové 62000 ot./min. 579 g
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
97 %
(121 hodnocení)
Philips síťové 62000 ot./min. 579 g
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29

Elektrický zubní kartáček sonický, 62000 jemných pohybů/min, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White, časovač, tlakový senzor a indikátor baterie, počet hlavic v balení: 2 ks, BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro, barva: bílá a světle modrá.
Bělejší zuby. Šetrné čištění.
Nechcete se spokojit s obyčejným manuálním kartáčkem, ale vyžadujete extra jemnou péči? Sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6859/29 je speciálně navržen pro šetrnou péči o citlivé zuby a dásně a je ideální při péči o rovnátka a zubní náhrady. Bezpečně čistí ve 3 režimech: každodenní režim, bílé zuby a péče o dásně. Navíc režim bílé zuby spolu s hlavicí W2 Optimal White viditelně projasní vaše zuby a odstraní pigmentace za pouhý týden. Zabudovaný tlakový senzor vás okamžitě upozorní, když na zuby příliš tlačíte.

Technologie Philips Sonicare

Kartáčky Philips Sonicare čistí zubní plak stíravým pohybem ve vysoké frekvenci. Čištění je mnohem snazší, rychlejší, účinnější a při tom šetrné. Dynamický pohyb kartáčku odstraňuje zubní plak ze zubů a dásní a zárověň napění zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linie dásní. Kartáček Philips Sonicare stačí správně přiložit a posunovat po zubech. Za pouhé 2 minuty dosáhnete stejného výsledku jako při měsíčním čištění manuálním kartáčkem. Šetrná Philips Sonicare technologie je vhodná i pro zuby s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami. Zlepšete své ústní zdraví a vyzrajte na zubní plak 62000 pohyby Philips Sonicare.

Tlakový senzor

Příliš velký tlak vyvíjený kartáčkovou hlavicí na vaše zuby a dásně během čištění může působit celou řadu zdravotních problémů, přitom však není vůbec snadné jej rozpoznat. Jedinečný zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 je proto vybavený speciálně navrženým tlakovým senzorem, díky kterému přístroj dokáže nesprávný tlak rozeznat a upozornit vás na něj jemnou pulzací. Tím přispívá ke zdraví vaší ústní dutiny.

3 režimy

Šetrný elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 nabízí výběr ze 3 režimů čištění zubů. Režim Clean se hodí pro každodenní perfektní čištění zubů a odstranění zubního plaku, režim White je navržený pro ještě lepší odstranění povrchových skvrn a v režimu Gum Care si můžete dopřát extra minutu používání s nízkou intenzitou navíc pro jemnou masáž dásní.

Doporučení profesionálu

Pečujte o zdraví své ústní dutiny za pomoci inovativní Sonicare technologie! Philips Sonicare je odborníky nejdoporučovanější značka elektrických zubních kartáčků v České republice.*

Hlavice Philips Sonicare

Jeden elektrický kartáček může vyřešit celou řadu problémů, stačí zvolit takovou kartáčkovou hlavici, kterou v danou chvíli potřebujete. Každý typ hlavice Philips Sonicare se liší tvarem a hustotou vláken. Na výběr máte hlavice určené pro efektvní odstranění pigmentových skvrn, extra účinné odstranění zubního plaku, šetrnou péči o citlivé dásně a řadu dalších.

Praktické časovače

Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 pomáhá hlídat optimální dobu čištění zubů. Je vybavený dvěma praktickými časovači. Časovač Smartimer vás upozorní po uplynutí dvou minut, což je standardní doba čištění doporučovaná zubními lékaři. Časovač QuadPacer pak určuje půlminutové intervaly a pomáhá vám celkovou dobu čištění rozložit do různých částí ústní dutiny.

Připomenutí výměny hlavice 

Elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare využívají technologii nazvanou BrushSync, díky které monitorují aktuální míru opotřebení kartáčkové hlavice na základě frekvence používání kartáčku a způsobu čištění zubů. V ten správný okamžik vás kartáček upozorní krátkým pípnutím či rozsvícením kontrolky na svém těle, že je třeba hlavici vyměnit za novou.

Příslušenství

Součástí balení kartáčku Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 je praktické cestovní pouzdro pro hygienické uložení přístrojů na cestách, 2 kartáčkové hlavice a kompaktní nabíjecí základna v minimalistickém designu. Jedno plné nabití přístroje zajistí dva týdny pravidelného používání.
Parametry a specifikace
 

Vlastnosti

Typ

Sonický

Určení

Pro dospělé

Počet kmitů

62 000 kmitů/min

Počet režimů

3

Mobilní aplikace

Bez aplikace

Funkce

Funkce

Časovač, Tlakový senzor, Indikátor baterie

Dle řady

Řady

Philips Sonicare ProtectiveClean

Obsah balení

Počet hlavic v balení

2 ks

Počet nabíjecích rukojetí

1 ks

Přizpůsobení

Nastavení intenzity

Ne

Barva

Barva

Bílá

 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Philips
Napájení síťové
Počet kmitů za minutu 62000 ot./min.
Dětské ne
Hmotnost 579 g
Časovač ano
Orální centrum ne
Doba nabíjení 24 hod
Počet stěrů za minutu 31000
Typ sonické
Tlakový senzor ano
Značka kvality ne
Bluetooth ne
Počet čistících programů 3
UV sterilizace ne
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky