Popis

Oral-B Vitality 100 CrossAction Black

Klíčové vlastnosti Oral-B Vitality 100 CrossAction black
Odstraňuje více zubního plaku než manuální kartáček
2D technologie čištění
Dvouminutový časovač
Praktický nabíjecí stojan

Oral-B Vitality Vitality 100 CrossAction black pro zdravé zuby
Unikátní provedení elektrického zubního kartáčku Oral-B Vitality Vitality 100 CrossAction black dokáže velmi šetrně, přitom spolehlivě, vyčistit vaše zuby. Kulatá hlava elektrického kartáčku se hladce přizpůsobí jakémukoliv tvaru zubu, čímž bezpečně dosáhne na každé místo. Výsledkem jsou zářivější zuby a zdravější dásně.

Oral-B Vitality 100 CrossAction black hlava CrossAction
Bělejší zuby bez zubního plaku
Inovativní 2D technologie kartáčku Vitality ještě podpoří efektivitu celého čištění. Svými oscilacemi a rotacemi odstraní více zubního plaku než běžné manuální kartáčky. Kartáčkové hlavy Oral-B obsahují bleděmodrá vlákna, která hlídají potřebu výměny kartáčkové hlavy za novou. Přibližně po 3 měsících používání totiž vyblednou.

Oral-B Vitality 100 CrossAction black 2D technologie
Věděli jste, že…
Uživatelé manuálních zubních kartáčků podle průzkumů vyvíjejí při čištění zubů až dvakrát větší tlak. To je mnohem více, než je ke zdravému čištění nutné. Až 93 % lidí, kteří při čištění nadměrně tlačili na zuby, s využitím systému kartáčku Oral-B tento silný tlak omezilo. Doba čištění se tak zároveň zkrátila až o 88 %.

Provedení inspirované profesionály
Kromě inovativní 2D technologie, která vás efektivně zbaví plaku, je v rukojeti kartáčku zabudovaný dvouminutový časovač pro každodenní čištění, který vás po dvou minutách upozorní na uplynutí času. Tím si osvojíte správné návyky čištění chrupu a preventivní kontroly u zubaře se stanou jenom rutinou.

Oral-B Vitality 100 CrossAction black časovač
Oral-B Vitality 100 CrossAction black bude vždy po ruce
Tento akumulátorový kartáček v bílém provedení umožňuje čištění po dobu 5 dní dvakrát denně po dvou minutách. Plné nabití trvá 16 hodin. K pohodlnému čištění jistě přispěje i ergonomická rukojeť kartáčku s výstupky zabraňujícími vyklouznutí. K balení dále přísluší praktický nabíjecí stojan, se kterým budete mít kartáček vždy při ruce.

Oral-B Vitality 100 CrossAction black nabíjecí stojan
3D technologie čištění vs. sonická technologie?
Při výběru elektrických zubních kartáčků můžete vybírat ze dvou základních typů technologií. Jedná se o 3D technologii čištění, nebo sonickou technologii. Klinická studie srovnávala zubní kartáček Oral-B PRO 7000 CrossAction s 3D technologií čištění a zubní kartáček Sonicare DiamondClean se sonickou technologií. Studie následně ukázala, že zubní kartáček s 3D technologií čištění:

Odstraňuje o 22 % více zubního plaku
Odstraňuje o 33 % více zubního plaku v obtížně dostupných místech
O 32 % úspěšněji zlepšuje zdraví dásní
Oral-B Genius PRO 9000 100% detekce polohy
Přestože obě technologie vyčistí zuby lépe než manuální zubní kartáček, sonická technologie jen vibruje a kartáčková hlava se tak pohybuje mnohem méně. Elektrické zubní kartáčky Oral-B mají unikátní 3D technologii čistění, která pulzacemi naruší zubní plak a rotacemi ho poté snadno odstraní. 3D technologie čištění zneškodní více zubního plaku, sníží riziko vzniku zánětu dásní a celkově zlepší zdraví ústní dutiny. (Klukowska M, et al., J Clin Dent 2014;25:6–12, Klukowska M, et al., J Clin Dent 2015;26:80–85)
Vlastnosti
Kartáčková hlava CrossAction se zkosenými vlákny v úhlu 16 stupňů
Zlepšuje zdraví úst
Účinné odstranění zubního plaku
2D technologie čištění
Dvouminutový časovač
Senzor tlaku chrání vaše dásně
Technické parametry
Počet oscilačních pohybů za minutu 7600
Počet pulzů za minutu 7600

Obsah balení
1 elektrický zubní kartáček Vitality
1 kartáčková hlava
1 nabíjecí stojan
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Oral-B
Napájení akumulátorové
Počet kmitů za minutu 7600 ot./min.
Dětské ne
Hmotnost 240 g
Časovač ano
Orální centrum ne
Typ oscilačně-rotační
Tlakový senzor ne
Bluetooth ne
Počet čistících programů 1
UV sterilizace ne
Zobrazit více parametrů