96 %
(21 hodnocení)
Prosperplast 210 l plastové antracitové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
96 %
(21 hodnocení)
Prosperplast 210 l plastové antracitové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

PROSPERPLAST AQUACAN Baby antracit 210 l

Díky dešťové vodě je zalévání zahrady mnohem ekonomičtější a pro rostliny, jak okrasné a užitkové i prospěšnější. Díky obsahu dusíku ve vodě se tento prvek dostává k rostlinám pro ně přirozenou formou. Dešťová voda neobsahuje chlór, žádné soli vápníku a hořčíku, což jsou chemické látky, které způsobují trvalou nebo dočasnou tvrdost vody. I proto je vhodná pro kapkové závlahy, které se nezanášejí a lépe fungují.

Specifikace:

Tvar a konstrukce nádrže je inspirována modelem starověké amfory, kterou se tak nemusíte stydět umístit na viditelné místo vaší zahrady. Nádoba na dešťovou vodu je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům. Největší předností této nádrže na vodu je její elegantní provedení, použité kvalitní materiály a především její praktičnost. Nádrž je ve své spodní části vybavena dvěma otvory pro výpust vody. Jedna je určena pro napojení kohoutku, ta kousek od země poté na napojení hadice na vodu. 

Kohoutek ani hadice na vodu nejsou součástí balení. 

Parametry:

- délka: 59,6 cm

- šířka: 56,0 cm

- výška: 1183 cm

- objem: 210 l

- materiál: plast

- průměr horního otvoru (u víka): 26 cm

- barva: šedá

Kam sud umístit:

Sud na vodu je potřeba umístit na rovný povrch bez ostrých předmětů a v bezprostřední blízkosti od svodu okapu. Doporučujeme neumisťovat jej přímo na zem, ale postavit jej na podstavec nebo jiné zvýšené místo, které je chráněné před přímým slunečním zářením.

Příslušenství:

Podstavec, který je možné k sudu dokoupit, usnadňuje napouštění vody do konve a umístění vypouštěcího kohoutku co nejníže ke dnu sudu. Díky tomu jste schopni odčerpat téměř celý objem sudu a zbytečně v něm nezůstává stát nevyužitá voda. Zároveň pomáhá vytvořit potřebný tlak (samospád) při zalévání záhonku kapkovou závlahou. 

Co se sudem po sezoně?

Aby vám sud sloužil co nejdéle, je potřeba věnovat mu trochu péče. Po sezoně je vhodné sud vypustit, vyčistit a uskladnit na suchém místě.

Jéžovo tip: Pokud je vám líto vodu ze sudu vypouštět, můžete do vody vložit PET lahve zatížené trochou písku, které zajistí, že po zmrznutí začne voda místo sudu deformovat právě tyto lahve.

Před sezonou pak sudy nezapomeňte zkontrolovat, zda jsou v pořádku a není třeba některou část vyměnit.

Balení a způsob doručení

Produkt Vám doručíme standardní balíkovou přepravou a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Samotný způsob zabalení závisí na počtu objednaných kusů i dalších položkách objednávky. Samostatný sud bude nejčastěji zabalen ve strečové fólii a omotán páskou, aby se při přepravě neoddělilo víko.

Co o sudu říkají zákazníci

"Moc krásný velký sud. Doporučuji" (IR)

"Velmi spokojená, splnil očekávání. Zásilka došla v perfektním stavu, spolehlivě." (DD)

"Amfora se na zahradě vyjímá." (KH)

 

 

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 210 l
Materiál plastové
Barva antracitové
Imitace dřeva ne
Tvar atypické
Skládací ne
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky