Popis

Revell Model Set Ford GT Le Mans 2017 67041 1:24

Model auta ke slepení. Velikost: 1:24; 20,4 cm. Balení obsahuje: 88 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a barvičky.

Informace o modelu:

V roce 1966 vyhrála slavný vytrvalostní závod 24 hodin Le Mans stáj Ford. O padesát let později se Ford rozhodl postavit na počest legendárního vítězství jeho předchůdce zbrusu nové GT. A hned v roce 2017 dosáhlo nové GT fantastického druhého místa ve třídě GTE Pro.

- Mnohodílný motor

- Dvoudílná karoserie

- Sada obtisků pro všechny čtyři vozy

Potřebné barvy:

- základní: 09, 12, 78, 90, 91, 99, 302, 330, 382, 731

- další:

Detaily modelu:

Měřítko: 1:24

Počet dílů: 88

Délka: 204 mm

Šířka: 94 mm

Výška: 47 mm

Obtížnost: 4

Doporučeno pro děti od 12 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)

Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou.
Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.

Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Revell
Druh osobní vozy
Věk od 3 let
Měřítko 1 : 24
Určení pro kluky
Značka vozu Ford
Plastikové ano
Materiál plastové
Zobrazit více parametrů