Popis

Rossignol Hero Elite ST TI Konect 23/24

SPECIFIKACE

Krojení: 
123-68-104

Systém vázání:
KONECT

PROFIL

Rocker: 
Piste Rocker

Profil:
LCT (Line Control Technology)

Konstrukce:
RECTANGULAR SIDEWALL

MATERIÁL

Jádro: 
POPLAR WOOD CORE

Vyztužení konstrukce:
V-TITANAL

TECHNOLOGIE

LCT - LINE CONTROL TECHNOLOGY - Inovace v oblasti závodních modelů World Cup - nová konstrukce LCT, která Vám bude zárukou jedinečné energie, plynulosti a stability za každých podmínek. Lyže mají středový pruh z karbonu , čímž je regulována flexe lyže a je zajištěna stabilita a plynulost jízdy.

Oversized sidecut - Oversized přináší výhody agresivního vykrojení carvingových lyží kombinovaného se šířkou středu lyže současnosti. Agresivni rozměry konců lyží poskytují výrazné držení na hraně během oblouku, sílu a přesnost. Širší střed lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý přechod z oblouku do dalšího oblouku. Kombinace velkého vykrojení s dnešní šířkou středu lyže poskytuje ten pravý pocit na hraně a neslýchanou stabilitu.

V-TITANAL
Tvar "V" nové vrstvy V-TITANAL přináší dokonalou rovnováhu lyže pro udržení správné linie v drsných podmínkách. Titanový laminát optimalizuje vlhkost a stabilitu, navíc drážka po celé délce listu zajišťuje tužší podélný ohyb. Lisování vytváří fenomén mechanické anizotropie.

 RECRANGULAR SIDEWALL
Konstrukce  RECTANGULAR SIDEWALL spočívá ve vrstvení materiálů jádra (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními bočnicemi. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti, vyvážení a energie

WOOD CORE
Jádro POPLAR WOOD je zárukou vyvážené kombinace nízké hmotnosti, pružnosti, energie, stability a energie.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rossignol
Určení pánské
Schopnosti lyžaře pokročilý
Typ slalomky
Sezona 23/24
Délka oblouku střední
Materiál jádra dřevěné