0 %
(0 hodnocení)
Rossignol Modrá 5.2 kg 76 dB Automatické vypnutí
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Rossignol Modrá 5.2 kg 76 dB Automatické vypnutí
Zobrazit další nabídky

Popis

Rossignol Zelis 51766

Moderní automatický osoušeč rukou ZELIS

Praktický osoušeč rukou ZELIS se spouští automaticky – díky infračervenému senzorovému systému. Stačí tedy když k němu přiložíte ruce – nemusíte mačkat žádné tlačítko. Osoušení rukou je ultrarychlé – trvá pouze 10 sekund. Napájecí napětí je 220/240 V. Provedení osoušeče je praktické, ale zároveň v krásném elegantním designu. Údržba i čištění osoušeče jsou snadné a rychlé.

Vhodný pro intenzivní používání

Moderní osoušeč rukou je praktickým doplňkem každé toalety či koupelny. Vhodný je především v místech, kde se pohybuje větší množství lidí. Skvělé využití pro osoušeč tedy najdeme například v obchodních centrech, firemních prostorách, kinech, hotelech či v restauracích. Díky modernímu designu může být osoušeč také skvělým doplňkem v rodinných domech či bytech.

Osoušeč ZELIS je odolný proti korozi

Osoušeč ZELIS je vyroben z kartáčované nerezové oceli. Osoušeč má tedy dlouhou životnost a je velice odolný proti korozi i proti vandalismu.

Ekonomicky výhodnější

Další nepochybnou výhodou je, že používáním elektrického osoušeče rukou ušetříte za používání papírových jednorázových ručníků. V nabídce na našem webu naleznete mnoho barevných variant – stačí si jen vybrat ten správný odstín!

Parametry

Rozměry: 29.5 x 17 x 32 cm
Materiál: ocel
Barva: modrá
Napětí: 220/240 V
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rossignol
Barva Modrá
Hmotnost 5.2 kg
Hlučnost 76 dB
Automatické vypnutí ano
Výkon 1.4 kW
Výška 32 cm
Šířka 29.5 cm
Hloubka 17 cm
Zobrazit více parametrů
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty