97 %
(5 hodnocení)
Schleich s hračkami Schleich pro holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
97 %
(5 hodnocení)
Schleich s hračkami Schleich pro holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Schleich Horse Club 98270

Ručně malované zvířátko Schleich - Sada figurek koně - Adventní kalendář 2021 koně - série Schleich Horse Club
Figurky a zvířátka Schleich 98270 - Adventní kalendář Horse Club 2021. Adventní kalendář Horse Club 2021 ze Schleich® Horse Club osladí milovníkům koní čekání na Vánoce. Adventní kalendář obsahuje figurky koní, roztomilá zvířátka a spoustou nádherných doplňků a samolepek.
Za 24 dvířky Adventního kalendáře Schleich Koně 2021 se skrývají exkluzivní figurky a příslušenství Schleich® Horse Club, které rozzáří dětské oči.
Krásná arabská klisna přivedla na svět hned dvě malá hříbata! Nové příchozí vítá celý Lakeside. Lisa se o oba láskyplně stará a pomalu je vede na tyrkysové ohlávce k boxu s hygienickými prostředky. Zatímco Lisa sedlá klisnu, zkoumají roztomilá hříbata dvůr a zasněně skáčou přes červenou tyč.
Bělostné štětě je při tom pozoruje, a dokonce nechá ležet kost, aby mohlo řádit s hříbětem a roztomilou kočičkou na louce. Žluťoučké káčátko se naproti tomu raději uvolněně čvachtá v kyblíku plném vody.
Sada obsahuje:
1x dívka, 2x arabské hříbě, 1x štěně, 1x arabská klisna, 1x kuře, 1x uzda pro hříbě, 1x kmeny stromů, 1x kost, 1x miska modrá, 1x uzda pro hříbě, 1x krabice s krmivem, 2x překážková tyč, 1x jablka, 1x překážka – kmen stromu, 1x krabice s hygienickými potřebami, 1x kbelík, 1x masážní kartáč, 1x kočička, 1x hřeblo, 1x škrabka na kopyta, 1x Lisina uzda s otěžemi, 1x Lisino sedlo.
Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat zvířátka.
Katalogové číslo: 102698270.

Rozměr (d x v x š): 39 x 7,5 x 28,5 cm.
Nevhodné pro děti do 3 let.
Doporučený věk: 3-8.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Schleich
Druh s hračkami
Značka Schleich
Určení pro holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky