93 %
(10 hodnocení)
Skike
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(10 hodnocení)
Skike
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Skike V9 Fire 200

skike v9 FIRE 200 - Terénní skike s pevnou a volnou patou na bruslení i klasiku. Model v9 Fire vychází z populární řady v8, uživateli však přináší vetší 200 mm kolečka s hrubším dezénem, která zvládnou i težší terén. Doporučujeme všem kteří potřebují se skike jezdit v náročnějším hrbolatém terénu, po trávě apod. Novinkou je i možnost rozhodnout se jezdit s volnou nebo zafixovanou patou. Díky spec. mechanismu je možné patu buď na pevno zaaretovat nebo nechat volnou jako je tomu např. u modelu v8 lift cross. Upozorňujeme, že fixace se provádí pomocí dvou šroubků a dodaného příslušenství.

- Možnosti testování skike před nákupem....více zde

- Skike TV - YouTube kanál kde najdete vše užitečné

- Nový článek ( test ) skike v9 Fire 200

- Modelový rok : 2022

- Pneumatiky: nafukovací gumové pláště Major Grip s duší, rozměr kol: 200 x 50 mm, vrozek pláště je hrubší než na fotce, stejný jako na videu.

- Ložiska : kuličková ložiska ABEC 7

- Kolečka : 200 mm kolečka, ( 200 x 50 ) přední se zpětnými zámky Reverselock ( zabraňující protočení vzad ). Rozchod kol  590 mm. Variabilně lze dokoupit a vyměnit za menší a užší 150 mm, např. z modelu skike v8 lift cross.

- Materiál : hliník / plast

- Hmotnost : 2,6 kg kus /  5,2 kg  pár

- Velikost bot : cca EU 36 - 47

- Maximální nosnost : 120 kg

- Doporučený tlak : 4 - 5 atm ( cca 55 - 70 psi ), maximální možný tlak 75 psi.

- Brzdy : 2x patentovaný, nastavitelný brzdový systém (zpomalovací účinek brzd dosahuje hodnoty > 6,5 m/s)

- Další vybavení : Délkově nastavitelný držák kolem paty pro různou velikost obuvi, Patentovaný systém nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu(přispůsobení pro nohy typu X/O ).

- Hole : skike one4you - 100 % carbon, nastavitelá délka 145 - 170 cm.

Jízda na skike je v podstatě samostatná všestranná sportovní disciplína, protože lidé, kteří jezdí na skike trénují více než 95 % svých svalů a to v přírodě a téměr v každém terénu. Jízda na skike je také určená k podpoře Vašeho oblíbeného sportu jako náhrada a doplňková sportovní činnost. Budete mít možnost celoročně zvyšovat Vaši sportovní výkonnost v případě, že se nemůžete věnovat Vaší oblíbené sportovní činnosti. Skike můžete využít jako doplněk k jízdě na kole, běžeckému lyžování a k dalším sportovním aktivitám. Propracovaný vzhled, nafukovací pneumatiky, vysoce účinné, patentované brzdy a chytré nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu (postavení nohou typu O a X) nabízí nový způsob trávení času pod širým nebem bez ohledu na rovinatost terénu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Skike
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty