88 %
(15 hodnocení)
Smoby růžové kombinované 2.87 kg plastové, textilní
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
88 %
(15 hodnocení)
Smoby růžové kombinované 2.87 kg plastové, textilní
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Smoby SM253197 Maxi-Cosi & Quinny 3v1 retro růžový

Smoby dětský kočárek Maxi-Cosi & Quinny 3v1 je praktická trojkombinace hlubokého kočárku pro panenku, sportovního kočárku-buginy s hlubokým nosítkem nebo jeho vaničku může dítě využít jako postýlku na spaní, či praktickou kolébku na kolečkách pro panenku. Jeho barevné provedení je ve velmi přitažlivé kombinaci růžové, šedé a oranžové barvy. Je to skvělá hračka jako doplněk pro panenku. Děti se rády procházejí se svou panenkou venku v parku, nebo ji rády uspávají v praktické kolébce. Vanička kočáru se dá využít i jako postýlka pro panenku do dětského pokoje. Kočárek pro panenku je určen pro každou panenku s výškou 42 cm. Kolečka kočárku jsou gumová. Přední kolo kočárku je silné a dvojité, proto je kočárek stabilní a snadno se s ním manipuluje. Má otočné přední kolo, které se otáčí od 360 stupňů. Kočárek má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastem, je lehký a zároveň stabilní. Panenka má bezpečnostní pás oranžové barvy, aby nevypadla.

Když se sportovní část vaničky složí do vodorovné polohy a upevní se na ni vanička, kočárek se promění na tradiční hluboký kočárek, se sklopnou stříškou. Má ergonomicky tvarovanou rukojeť, ideální pro děti od 3 let. Výška rukojeti od země je 70 cm a délka vaničky je 50 cm. Hluboká část vaničky se díky držáku snadno přenáší. Má realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti. Dětský kočárek pro panenku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 je pohodlný, a plastové sedadlo je potaženo speciálním textilem s bezpečnostním pásem. Autosedačka má nastavitelnou rukojeť. Kočárek pro panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Kočárek se jednoduchým způsobem dá složit a vzít kamkoliv s sebou. Nezabírá tak mnoho místa. Panenka není součástí produktu.

Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rády ji koupiou převlékají, krmí, uspávají nebo vozí v kočárku. Dětský kočárek pro panenku je skvělým doplnkem pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje si na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry produktu jsou 49*41*70 cm. Ať už doplněk dítě využívá jako sportovní kočárek, tradiční hluboký kočárek nebo lehkou buginu, zažije s ním množství zábavy.

Vlastnosti

- krásný kočárek pro panenku 3v1

- hluboký kočárek, bugina a autosedačka

- dá se také využít jako postýlka nebo houpačka na kolečkách

- dvojité přední kolečko pro snadné ovládání

- multifunkční využití

- něžné dívčí barvy

- vhodný od 3 let

- pro panenku s výškou 42 cm

- s gumovými kolečky

- odolná kovová konstrukce v kombinaci s plastem

- kvalitní francouzský výrobek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Smoby
Barva růžové
Typ kombinované
Hmotnost 2.87 kg
Materiál plastové, textilní
Věk od 3 let
Značka Smoby
Retro styl ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky