94 %
(21 hodnocení)
Multiplayer 3 simulátory Focus Home Interactive 2020
94 %
(21 hodnocení)
Multiplayer 3 simulátory Focus Home Interactive 2020

Popis

SnowRunner

Hra pro PC SnowRunner: A MudRunner Game CZ. Balení neobsahuje disk, ale pouze kód ke stažení ve službe Epic Games. K aktivaci je zapotřebí bezplatný účet v této službě.

Připravte se na nepoznané offroadové zážitky! Ve hře SnowRunner: A MudRunner Game usednete za volant výkonných vozidel a budete překonávat extrémní otevřená prostředí s nejlepší simulací terénu v historii. Řiďte 40 vozidel značek jako Ford, Chevrolet či Freightliner a otiskněte své pneumatiky do terénu divokého otevřeného světa.

SNÍH A BLÁTO
Překonávejte bahno, rozbouřené vody, sníh a zamrzlá jezera při plnění riskantních kontraktů a misí. Rozšiřujte a přizpůsobujte svůj vozový park pomocí řady vylepšení a doplňků včetně zvýšeného sání (šnorchlu) do hlubokých vod nebo řetězů na zasněžené pláně.

KOOPERACE A MNOHO VOZIDEL
Hra nabídne režimy pro jednoho nebo kooperativní režim až pro 4 hráče. Čelit budete extrémním prostředním s důkladnou a propracovanou fyzikou. Čeká na vás 40 unikátních vozidel k odemknutí, vylepšení a přizpůsobení. Desítky misí napříč propojeným světem pak rozšíří hratelnost na mnoho dalších hodin.
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ano
Doporučený věk (PEGI) 3
Žánr simulátory
Výrobce Focus Home Interactive
Rok vydání 2020
Grafická karta 2048 MB
Procesor 3.4 GHz
Požadovaná RAM 8192 MB
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty