Popis

Sogo easyCOOK pro SS 14565

SOGO easyCOOK pro SS-14565 SMART, bílá
Kuchyňský robot SOGO easyCOOK pro SS-14565 SMART je multifunkční pomocník, který vám ušetří spoustu práce při přípravě jídla. Má příkon 1 000 W a zastane práci za hned několik různých spotřebičů, což jistě oceníte, pokud máte v domácnosti málo místa.
Neomezené možnosti použití
Tento model umí kromě mixování a strouhání také mlít, šlehat, hníst, vážit, sekat, vařit, smažit, ohřívat, a dokonce i vařit v páře. S jeho pomocí si zkrátka snadno a rychle připravíte přesně to, na co máte zrovna chuť.
Komfortní použití
Dotykový displej má českou lokalizaci. Přístroj navíc podporuje připojení k Wi-Fi, takže si můžete recepty průběžně aktualizovat a doplňovat. Oceníte také nenáročnou údržbu – část příslušenství lze totiž vložit do myčky.

 
Klíčové vlastnosti

- Umí mixovat, strouhat, mlít, šlehat, hníst, vážit, sekat, vařit, smažit, ohřívat, vařit v páře
- Výběr z 12 rychlostí provozu
- 90minutový časovač a nastavení teploty vaření do 120 °C
- Vaření v páře pro přípravu zdravějších pokrmů
- 3,5litrová nádoba s průhledným víkem (2,5 l maximální naplnění)
- Zabudovaná váha a bohatá sada příslušenství v balení
- Integrované automatické recepty, které vás provedou přípravou
- Nepřetržitá podpora a aktualizace databáze receptů
- České menu a podpora připojení k Wi-Fi
Vyberte si z bohaté nabídky receptů s detailním postupem a automatickým nastavením teploty a délky vaření.
 
Nebojte se experimentovat
SOGO easyCOOK umožňuje přípravu nejrůznějších pokrmů od svačinek po hlavní jídla, dezerty a pomazánky. K ovládání slouží dotykový displej, jenž s sebou přináší obsáhlou databázi receptů s přesným postupem. Nebojte se popustit uzdu své fantazii. Robot vám poradí s výběrem surovin a provede vás vařením krok za krokem.

 
Přizpůsobí se vám
Zařízení podporuje také přípravu receptů z vaší soukromé kuchařky. K dispozici vám bude ovladač, s jehož pomocí si můžete vybrat hned z 12 rychlostí. Nechybí ani 3stupňový zpětný chod. Dále si můžete nastavit teplotu vaření od 37 do 120 °C (od 40 °C pouze v intervalech po 5 °C). Samozřejmostí je také časovač, který za vás ohlídá délku vaření po dobu až 90 minut.

 
Snadná a rychlá příprava
Příprava jídel snad nebyla jednodušší. Chytrý robot SOGO easyCOOK pro udělá skoro všechnu práci za vás. Vestavěný dotykový tablet v sobě ukrývá menu kompletně v českém jazyce.  Vyberte si jakýkoliv z receptů v databázi, které jsou naprogramované krok za krokem a provedou vás přehledně celou přípravou pokrmu. Pokud ale máte i svůj osvědčený recept, můžete si ho uložit pro pozdější přípravy. Robot navíc disponuje připojením k Wi-Fi pro stahování nových receptů z databáze, která je nepřetržitě aktualizována.

 
Zdravé vaření v páře
Chcete upravit svůj životní styl a připravovat více zdravých pokrmů? Pak jistě oceníte možnost vaření v páře a bez zbytečných tuků. Součástí balení jsou hned 3 parní koše – malý, velký a mělký – můžete je v případě potřeby použít všechny naráz.

 
Velká nádoba a bohaté příslušenství
V 3,5litrové nerezové míse bez problému připravíte těsto, polévku i chutnou omáčku pro celou rodinu. Nádoba je dodávána s průhledným víkem, díky němuž budete mít vždy skvělý přehled o průběhu vaření. Ve víku se nachází malý otvor, jímž můžete průběžně doplňovat suroviny. Robot je opatřen integrovanou váhou, kterou lze použít pro dovažování přímo během vaření. Součástí balení je také sada příslušenství pro maximální využití všech schopností vašeho nového pomocníka.

 
Databáze s recepty i od českých kuchařů
Databáze easyCOOK pro obsahuje velké množství receptů, mezi které patří také klasické české recepty, jako jsou např. svíčková omáčka, rajská omáčka, bramboráky, polévky, bábovka a mnoho dalších. Tyto recepty pro Vás připravili čeští kuchaři Kulinář Petr Stupka a Viki Hrazdílková ze soutěže amatérských kuchařů. Tato databáze receptů se také pravidelně aktualizuje a dále rozšiřuje, pomocí připojení k Wi-Fi.

  
  Malá škola vaření
V balení najdete brožuru "SEZNAMTE SE PROSÍM", která vás s robotem seznámí a naučí vše potřebné o jeho obsluze. Ještě nekončíme - balení obsahuje navíc kuchařku s Petrem Stupkou, ve které najdete základní recepty se spoustou možností a variací.
  Příslušenství v balení

- robot SOGO easyCOOK pro
- 3,5 l nerezová nádoba s víkem
- průhledné víko s otvorem pro doplňování
- sekací nože
- šlehací nástavec
- míchací lopatka
- oboustranný disk pro strouhání
- víko s posunovačem na strouhání
- malý a velký parní koš s víkem
- mělký parní koš
- špachtle
- návod k použití
Technické parametry Další parametry Retro Ne  Pulzní spínač Ano  Ovládání dotykové Objem hlavní nádoby 3.5 l Počet rychlostí 12  Planetární systém míchání Ne Příkon robota 1000 W Značka kvality dTest Ne Funkce a příslušenství robota hnětení, sekání, strouhání, šlehání, vaření, parní vaření Plynulá regulace rychlosti Ano Materiál nádoby nerez Značky SOGO Rozměry výrobku Šířka výrobku 50.0 cm Výška výrobku 28.0 cm Hloubka výrobku 42.0 cm Hmotnost výrobku 9.2 kg Rozměry balení Šířka výrobku 54.0 cm Výška výrobku 32.4 cm Hloubka výrobku 44.5 cm Hmotnost výrobku 9.4 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sogo
Příkon 1000 W
Počet automatických programů 8
Objem hlavní nádoby 3.5 l
Barva černé/béžové
Wi-Fi ano
Databáze receptů ano
Vaření polévek ano
Sekání ano
Míchání ano
Šlehání ano
Mixování ano
Vážení ano
Hnětení ano
Vaření v páře ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty