Popis

Sony Alpha ZV-E10

Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 16-50mm f/3.5-5.6

Kompaktní fotoaparát Sony ZV-E10 ocení především vloggeři a tvůrci rozmanitého obsahu
Pokud jste vášnivý tvůrci obsahu anebo dokonce profesionálové, tak jistě víte, že samotný obsah a kvalita jsou nesmírně důležité. Kompaktní 4K fotoaparát Sony ZV-E10 je ideálním nástrojem nejen pro focení fotek, ale primárně tvorbu vlogů a videí například pro sociální sítě. Vestavěný všesměrový mikrofon spolehlivě zachytí váš hlas i v davech lidí a široká kompatibilita s více než 60 objektivy vám otevře dveře ke kreativní tvorbě. Vlogovací fotoaparát zachytí 2,4násobek potřebných dat pro 4K, které následně zkomprimuje. Velký snímač zachytí dostatek světla, takže i scény s horším osvětlením budou vypadat skvěle. Sony ZV-E10 má rovněž kvalitní baterii, takže s vámi udrží krok i při natáčení v exteriérech. V případě potřeby můžete vytáhnout powerbanku a baterii zase doplnit. Digitální fotoaparát Sony můžete využít i k živému streamu na sociální sítě.
Objektiv Sony 16-50mm f/3.5-5.6
Součástí vlogerského fotoaparátu ZV-E10 je kvalitní objektiv Sony 16-50mm f/3.5-5.6. Ten se vyznačuje značnou univerzálností a až 11× optickým zoomem. Ohnisková vzdálenost se pohybuje mezi 16-50 mm. Skvělá je také přítomnost optické stabilizace SteadyShot. Při pořizování záběrů oceníte také jemné a tiché automatické ostření. Díky kvalitnímu hliníkovému šasi jde o objektiv ideální na cesty. Clona je provedena v kruhu a disponuje 7 lamelami, což umožní nádherné efekty rozostření. K dispozici je také manuální ostření pomocí neotáčivého kroužku.

Klíčové vlastnosti 4K fotoaparátu Sony ZV-E10, černý

- Sony ZV-E10 pořídí kvalitní fotografie a videa ve 4 K rozlišení
- Snímač CMOS Exmor typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
- Počet (efektivních) pixelů je přibližně 24,2 megapixelu
- Elegantní a kompaktní černé provedení
- Velký snímač zachytí mnohem více světla, takže zachytíte dobré záběry i při zhoršeném osvětlení
- Sony ZV-E10 je ideální pro živé streamování
- Baterie fotoaparátu Sony ZV-E10 má dostatečnou kapacitu pro pořízení 125minutového nepřetržitého záznamu, nebo vyfocení 440 fotek
- Kompaktní fotoaparát lze nabíjet prostřednictvím powerbanky (USB-C) anebo přímo přes adaptér v zásuvce
- Funkce automatického ostření (fixované na obličej / oči), kterou můžete uzpůsobit kliknutím na libovolné místo na LCD displeji, aby se ostření zaměřilo na jiný bod
- S funkcí rozostřeného pozadí dáte vyniknout hlavnímu objektu
- Vlogerský fotoaparát je kompatibilní s více než 60 objektivy
- Fotky a videa můžete upravit přímo ve fotoaparátu
- Sony ZV-E10 má zabudovaný všesměrový mikrofon pro kvalitní zachycení zvuku / vašeho hlasu
- Fotoaparát má řadu funkcí, které ocení především vlogeři
- Součástí balení je Sony 16-50mm f/3.5-5.6
Širokoúhlý objektiv
Vytvořte široké a dynamické záběry za pomoci širokoúhlého objektivu. Na vašich záběrech tak vyniknete nejen vy, ale i místo, kde s vlogovacím fotoaparátem Sony ZV-E10 právě natáčíte.
Rozostřené pozadí
Pokud k fotoaparátu Sony ZV-E10 připojíte objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, můžete natočit například vlog s efektem rozostřeného pozadí. Právě díky tomu ve vašem vlogu vyniknete. Tuto funkci využijete například ve špatně osvětleném prostředí.
Detailní záběry
Nasaďte na fotoaparát Sony ZV-E10 makroobjektiv a vytvořit velice detailní záběry objektu. Díky tomu odhalíte i ty nejmenší detaily.
Zachytí i vzdálené objekty
S teleobjektivem můžete naprosto jednoduše pořídit záběrů i velice vzdálených objektů. Vašemu příběhu během vlogování můžete rázem dodat dynamiku a hloubku prací se zoomem.
Široká kompatibilita
Kompaktní fotoaparát Sony ZV-E10 je kompatibilní s více než 60 objektivy. Přesně díky tomu dodáte vašim fotkám, videím a vlogům zcela nový rozměr a skvělou kvalitu.
Kvalitní video za pohybu díky přesnému ostření
Kompaktní fotoaparát Sony ZV-E10 disponuje systémem stabilizace obrazu. Díky tomu můžete natáčet vaše videa a vlogy za pochodu a obraz zůstane stabilní. Další funkci, kterou oceníte, je automatická expozice s prioritou obličeje. Ta se postará u automatické zesvětlení vašeho obličeje, takže i za chůze bude vlogovací fotoaparát Sony upravovat nastavení tak, aby byl váš obličej jasně nasvícen i při přechodech z interiéru do exteriéru apod. Automatické ostření fotoaparátu Sony ZV-E10 nemusíte nastavovat, fotoaparát automaticky bude sledovat váš obličej a oči. Pro přeostření se stačí pouze dotknou LCD displeje a uměla inteligence se postará o ostření daného místa.
Zachytí přirozený odstín pleti
Každý vloger, ať už natáčí cokoli, jistě ocení záběry s přirozenými odstíny pleti i s plynulými přechody. K ruce vám bude i efekt pro měkké tóny pleti, přičemž ho můžete kdykoliv vypnout anebo upravit jeho intenzitu - nízká, střední nebo vysoká.

Praktický grip oceníte při natáčení vlogů a videí nejen na YouTube
Rychlost ostření fotoaparátu Sony ZV-E10 můžete plynule přizpůsobovat vašim potřebám. Vlogovací fotoaparát vám nabídne celkem 7 různých rychlostí, a to od rychlého přechodu až po pozvolný. Každý vloger určitě ocení i volitelný grip GP-VPT2BT9, díky kterému jednoduše pořídíte selfie anebo záběry z různých úhlů. Dalším benefitem jsou ovládací prvky na gripu, takže nemusíte hledat požadovaná tlačítka na fotoaparátu Sony ZV-E10. Na dosah ruky tak budete mít spuštění a vypnutí záznamu, nastavení zoomu či přepínání efektů.

Kvalitní záběry s pomocí velkého snímače Bokeh efekt
Vytvořte s fotoaparátem Sony ZV-E10 populární záběry s rozostřeným pozadím a dodejte vašim fotkám a videím hloubku. Díky tomu vynikne hlavní objekt vašich fotek a videí.
Videa ve 4K rozlišení
Vaše vlogy budou mít díky fotoaparátu Sony ZV-E10 prvotřídní kvalitu s plným barevným spektrem a velkým množstvím detailů. Stačí jediný stisk tlačítka MOVIE a snímač fotoaparátu zachytí 2,4násobek dat potřebných pro 4K rozlišení. Tato data následně zkomprimuje do finálního záznamu.
Skvělé záběry i v tlumeném světle
Ani natáčení v podmínkách se zhoršeným osvětlením vás nezastaví. Kompaktní fotoaparát Sony ZV-E10 pořídí snímky plné detailů a minimálním šumem. Toho je dosaženo využitím velkého snímače, který zachytí větší množství světla.
Čistý zvuk záznamu
Kompaktní fotoaparát má vestavěný všesměrový mikrofon se třemi vložkami. Ten slouží k naprosto přesnému zachycení vašeho hlasu, jelikož je optimalizován pro záznam zvuku před fotoaparátem Sony ZV-E10. Váš hlas tak bude slyšet při natáčení vlogu i v davu lidí. Součástí vybavení kompaktního fotoaparátu Sony ZV-E10 je ochrana proti větru, kterou využijete převážně při natáčení v exteriérech. Další výhodou je možnost spárovat fotoaparát s libovolným mikrofonem od Sony podporující Digital Audio Interface přes patici Multi Interface.
Jednoduše streamovat naživo
Sony ZV-E10 nemusíte používat primárně jako fotoaparát nebo kameru pro natáčení vašich vlogů, ale můžete jeho prostřednictvím komunikovat nebo živě streamovat obsah vašemu publiku. V tom případě oceníte velký snímač fotoaparátu a vestavěný mikrofon. Pokud budete chtít Sony ZV-E10 využít jako externí kameru, stačí jej připojit pomocí USB-C k počítači nebo k chytrému telefonu Sony Xperia 16.

Snadné sdílení snímků a videí
Prostřednictvím zdarma dostupné aplikaci Imaging Edge Mobile™ můžete ihned sdílet vaše fotky a videa v profesionální kvalitě. Aplikace slouží k rychlému odesílání dat z fotoaparátu Sony ZV-E10 do vašeho chytrého telefonu.
Skvělé záznamy i na výšku
Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E10 disponuje automatickým označováním vertikální orientaci. Snadno tedy můžete přehrávat anebo upravovat videa snímaná na výšku. Díky tomu lze s pomocí Sony ZV-E10 vytvářet obsah speciálně určený mobilním telefonům.
Videa z fotoaparátu upravíte i ve smartphonu
S doplňkem Movie Edit snadno upravíte pořízená videa ve vašem chytrém telefonu. Docílíte tak například zlepšit stabilizaci silně roztřesených záběrů nebo bez problémů oříznete videa a změníte tak jeho kompozici, a by bylo vhodné pro nejrůznější sociální sítě.
Kompaktní 4K fotoaparát Sony ZV-E10 vyniká více možnostmi napájení Kvalitní baterie
Baterie uvnitř fotoaparátu Sony zvládne plynulé natáčení až 125minutového videa nebo pořízení 440 fotografií.
Externí nabíjení
Jste zrovna někde venku a dostali jste nápad na vytvoření kreativního obsahu, ale fotoaparátu Sony ZV-E10 dochází baterie? Nezoufejte! Stačí vytáhnout powerbanku s USB-C a doplňte kompaktního fotoaparátu energie pro natočení vašeho vlogu.
Možnost AC napájení
S doplňkem Movie Edit snadno upravíte pořízená videa ve vašem chytrém telefonu. Docílíte tak například zlepšit stabilizaci silně roztřesených záběrů nebo bez problémů oříznete videa a změníte tak jeho kompozici, a by bylo vhodné pro nejrůznější sociální sítě.
S vlogovacím fotoaparátem Sony ZV-E10 vytvoříte skvělé vlogy Speciální efekty přímo ve fotoaparátu
Pokud jste zrovna dotočili vaše videa a napadlo vás, jak jej ještě vylepšit, nemusíte čekat, až se dostanete domů. Přímo ve fotoaparátu Sony ZV-E10 můžete zvýraznit či změnit barvy a vytvořit působivé umělecké efekty.
Podporuje křivku S-Log3
Abyste mohli efektivně pracovat s barevnými odstíny, disponuje kompaktní fotoaparát Sony podporou pro křivku S-Log3. To oceníte při úpravách fotek a videí v počítači, protože dosáhnete mnohem širšího dynamického rozsahu.
4K videa v HDR díky HLG
S fotoaparátem Sony ZV-E10 budete moci natáčet vaše videa a vlogy s využitím HDR v rozlišení 4K. Můžete se těšit na přesné barevné podání i bez postprodukčních úprav.
Zobrazit více

Parametry

Digitální zoom 8 x
Napájení Akumulátor
Výrobce Sony
Rozlišení 25 Mpix
Typ fotoaparátu kompakty s výměnným objektivem
Formát snímače APS-C
Typ snímače CMOS Exmor
Optický stabilizátor obrazu ano
Světelnost objektivu 3.5 - 5.6
Maximální citlivost (ISO) 100
Rozlišení videa 3840 x 2160
Videosekvence ano
Formát videa XAVC S
HD Video ano
4K video ano
Otočný ano
Typ hledáčku bez hledáčku
Velikost displeje 3 palce
Výklopný ano
Samospoušť ano
České menu ano
Závit na stativ ano
Podpora přímého tisku ne
Dotykové ovládání ano
NFC ne
Hledáček ne
Výška 64.2 mm
Šířka 115.2 mm
Hloubka 44.8 mm
Hmotnost 343 g
Pomocné světlo AF ne
Zonální měření ano
Bodové měření ano
Dálkové ovládání ano
Externí blesk ano
HDMI výstup ano
USB ano
Bluetooth ano
GPS ne
WiFi ano
Formát snímku JPEG, RAW
Maximální rozlišení snímků 5328 x 4000 pixelů
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty