100 %
(2 hodnocení)
TechToy bílá 0.385 kg Interiér 7 W

Popis

TechToy Smart Table Lamp TSL-LIG-TLAMP

Stolní lampa TechToy Smart Table Lamp
Stolní lampa TechToy Smart Table Lamp funguje přesně tak, jak byste očekávali. Dosahuje svítivosti 400 lumenů, což je přibližně ekvivalent běžné 25W žárovky. Oproti běžné lampě můžete u TechToy Smart Table Lamp nastavit libovolnou barvu, jas nebo intenzitu bílého světla. Pokud tedy lampičku umístíte na noční stolek, nemusíte se bát nepříjemné intenzivní záře. Navíc můžete barevným světlem navodit požadovanou atmosféru či ideální světlo na čtení knih. Chytrou stolní lampu můžete navíc ovládat i hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.
Vlastnosti:

Ovládat lampu lze i bez aplikace přímo na zařízení
Nízká energetická náročnost
K dispozici až 16 milionů barev
Aplikace TESLA Smart
Nastavte si u lampy libovolnou barvu, jas nebo intenzitu bílého světla
Časovač

Automatizace funkcí
Ovládat lampu lze i bez aplikace přímo na přístroji. Nastavíte zde tak například časovač vypnutí na 30 nebo 60 minut. Skze aplikaci Tesla Smart získáte ale celou řadu dalších nastavení. Zmíněný časovač zde nastavíte na přesně požadované hodiny a minuty. Plánovač vám naopak umožní lampu sepnout v přesně požadovaný čas a pomoci vám třeba s ranním vstáváním. Díky mobilní aplikaci na stolní lampě TechToy Smart Table Lamp vytvoříte automatické scény. Ty dokáží například řídit způsob přechodu mezi barvami ve „statickém, skokovém nebo plynulém“ módu.
Ať už bude vámi navozená atmosféra jakákoliv, je možné s téměř stoprocentní jistotou říct, že jste si si svou barvu našli. Máte totiž k dispozici 16 milionů barevných možností i možnost nastavit jas. Ve druhém režimu svítí stolní lampa TechToy Smart Table Lamp bílým světlem, taktéž s nastavitelnou intenzitou jasu.

Úspora energie
Důležitou charakteristikou chytré lampy TechToy Smart Table Lamp je bez pochyby její nízká energetická náročnost. Díky produktům chytré domácnosti přesně víte, kolik energie na svícení spotřebujete. Lampa je navíc osazena LED diodami, takže i samotné svícení je energeticky úsporné.

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty
Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. A právě chytrá aplikace vám to umožní. Nemusíte se bát žádného zdlouhavého nastavování nebo složitého ovládání. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Aplikace vás stále informuje o všem důležitém, takže máte přehled o tom, co se doma děje. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli. 

Technické parametry
ID:TSL-LIG-TLAMP
EAN:8596115841017
Napájecí konektor:USB Type-C
Barva světla:RGB (16 milionů barev), Studená bílá, Teplá bíla
Teplota světla:2700‒6500 K
Světelný tok:350 lm
Provozní prostředí:Uvnitř
Hmotnost:385 g
Napájení:100‒240 V AC 50/60 Hz
Provozní teplota:0‒40 °C
Rozměry:Ø100x180 mm
Konektivita:Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
Aplikace TESLA Smart:Google Android 6.0+, Apple iOS 11.0+
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TechToy
Barva bílá
Hmotnost 0.385 kg
Umístění Interiér
Výkon 7 W
LED ano
S klipem ne
RGB ano
Kancelářské ne
Na baterie ne
Stmívatelné ano
Smart ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty