71 %
(13 hodnocení)
TESLA Smart 12.2 cm Laser pro kočky Tesla
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
71 %
(13 hodnocení)
TESLA Smart 12.2 cm Laser pro kočky Tesla
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

TESLA Smart Laser Dot Cats TSL-PC-PTY010

Chytrý laser Petoneer Smart Dot

Kočky jsou rození lovci. Pokud chcete svého mazlíčka zabavit a zároveň mu pomoci udržet se ve skvělé kondici, pořiďte mu interaktivní hračku Petoneer Smart Dot. Zařízení vysílá pohyblivý laserový bod, který může vaše kočička honit - skvělá zábava na dlouhou dobu! Díky několika režimům provozu, nabíjení přes Micro USB a ovládání pomocí aplikace je používání tohoto chytrého laseru neuvěřitelně pohodlné.

Dokonalý způsob, jak zabít nudu

Když je kočka v domě sama, nezřídka se začne nudit a začne dělat nepořádek. Petoneer Smart Dot tomu pomáhá zabránit. Zařízení bylo vytvořeno tak, aby stimulovalo kočičí instinkty a probudilo ve zvířeti skrytého lovce. Poskytne vašemu mazlíčkovi skvělou zábavu, když zůstane doma sám. Můžete jej nastavit tak, aby vašeho mazlíčka bavilo po celou dobu - váš kočičí přítel si ani nevšimne, že jste pryč! S tímto interaktivním společníkem se kočky už nebudou nudit.

Několik provozních režimů

Můžete si vybrat ze 3 trajektorií a 3 režimů pro 3 různé úhly. Tímto způsobem můžete snadno přizpůsobit provoz zařízení potřebám a návykům vašeho domácího mazlíčka. Máte dvě kočky? Žádný problém - zvolte největší pracovní plochu a nechte své mazlíčky vesele a volně honit červený bod na ještě větší ploše.

Nastavte pro svého mazlíčka časový rozvrh

Spárujte zařízení Smart Dot s aplikací a získejte ještě více možností. Můžete tak například nastavit individuální hrací plány pro vaše kočky. Nastavte hodiny, kdy má zařízení pracovat, a také konkrétní režimy provozu. Překvapte své domácí mazlíčky a dopřejte jim skvělou zábavu, i když jste mimo domov.

Hrajte si společně

S aplikací získáte také možnost dálkově ovládat laserový bod. Moderní technologie zajišťuje stabilní provoz bez rušení. Jednoduše pohněte smartphonem libovolným směrem a sledujte, jak vaše kočička honí malý červený bod po místnosti. Je to skvělá zábava pro vás oba!

Určeno pro vás a vaši kočku

V čem ještě Smart Dot Petoneer vyniká? Stylový, originální design! Zařízení bylo navrženo tak, aby připomínalo tvar kočky - díky tomu je okamžitě zřejmé, že je určeno pro vašeho chlupatého kamaráda. Malé a přenosné - můžete jej volně přenášet a umístit kamkoli budete chtít. Napájení pomocí portu USB - stačí jej zapojit do zásuvky nebo powerbanky. Téměř neviditelné citlivé tlačítko dokonale zapadá do designu zařízení a zajišťuje pohodlné ovládání.

Pracuje s TUYA

Chytrý laser Petoneer Smart Dot je založen na platformě TUYA. To znamená, že je kompatibilní s dalšími produkty, které používají TuyaSmart. Aby vám poskytla co nejlepší uživatelský zážitek, byla aplikace Petoneer vyvinuta na základě protokolu Tuya. Díky tomu je mimořádně intuitivní, snadno použitelná a přitom funkční a poskytuje vám řadu dalších možností.

V krabici

-
Chytrý laser Smart Dot

-
Napájecí kabel USB

Značka

Petoneer

Model

PTY010

Rozměry

90 x 122 mm

Hmotnost

173 g

Rozhraní

Micro USB

Aplikace

Petoneer

Ke stažení

- Návod k obsluze
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TESLA Smart
Velikost 12.2 cm
Druh hračky Laser pro kočky
Na pamlsky ne
Značka Tesla
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky