Popis

TP-Link Tapo T310

TP-Link Tapo T310

Chytrý teploměr pro měření teploty a vlhkosti v domácnosti. Kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant. Je vyžadován Tapo Smart Hub (H100).

Rychlé a přesné monitorování - Detekuje teplotu a vlhkost pomocí vysoce přesného senzoru. Získávání a aktualizace dat každé 2 sekundy. (Přesnost: ±0,3 °C, ±3 % RH)
Domácí automatizace - Automaticky zapíná/vypíná domácí elektroniku, když se nastavení dostane mimo své rozsahy.
Bezplatné ukládání dat a vizuální grafika - zaznamenává data o teplotě a vlhkosti a generuje pravidelné souhrny dat.
Upozornění do aplikace - Dostávejte okamžitá upozornění na svůj telefon, kdykoli úrovně spadnou mimo přednastavené rozsahy.
Flexibilní instalace - Zavěste jej na šňůrku, připevněte na povrch pomocí lepidla nebo magnetu nebo jej jednoduše položte na stůl.

Vysoce přesný senzor
Vestavěný snímač švýcarské výroby se vyznačuje typickou přesností ±3 % RH, ±0,3 °C / 0,54 °F. Získáváním a aktualizací dat každé 2 sekundy vám senzor poskytuje přesné aktuální informace.

Ukládání a export dat zdarma
Až 2 roky cloudového protokolování a ukládání dat. Exportujte všechna data do souboru CSV zaslaného na váš e-mail, abyste si je mohli kdykoli prohlédnout.

Dlouhotrvající výkon
Díky své bezdrátové technologii s nízkou spotřebou má Tapo T310 životnost baterie až 2 roky s vyměnitelnou knoflíkovou baterií CR2450.

Všestranné použití, flexibilní umístění
Navrženo malé a stylové, aby se vešlo na většinu míst. Zavěste senzor pomocí šňůrky, připevněte na zeď pomocí lepidel nebo připevněte na kovové povrchy pomocí magnetů (vše součástí balení).

Maximalizujte pohodlí a šetřete energii
Senzor automaticky zapíná/vypíná spotřebiče připojené k zařízením Tapo, jako jsou ohřívače, ventilátory a zvlhčovače, aby nastavil úroveň pohodlí v místnosti. Pomáhá také ušetřit na účtech za energii.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Přenosová frekvence: 868/922 MHz
Teplotní rozsah: -20 až +60 °C (-4 až +140 °F)
Rozsah vlhkosti: 0 % ~ 99 % RH
Napájení: baterie CR2450
Rozměry: 46 x 46 x 12,3 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TP-Link
Digitální ne
Přesnost 3 %
Typ měřiče teploty i vlhkosti
Pokojový teploměr ano