Popis

Trixie Adventní kalendář PREMIO pro kočky masové pochoutky

Oslavte Vánoce se svou kočkou: adventní kalendář PREMIO od TRIXIE

Vánoční období přináší radost nejen lidem, ale i našim milovaným kočičím společníkům. Adventní kalendář PREMIO pro kočky od značky TRIXIE je skvělý způsob, jak sdílet radostné okamžiky Vánoc s vaší milovanou kočkou.

Lahodné dobroty za každým okénkem

S rozměry 30 x 34 x 3,5 cm nabízí tento kalendář dostatek prostoru a ukrývá bohatý výběr lahodných pochoutek za každým okénkem. Vaše kočka se může těšit na rozmanité lahůdky, jako jsou tyčinky s rybím a kuřecím masem, mini srdíčka s kuřetem a rybou, kostky s rybím a hovězím masem, proužky s rybím a kachním masem, proužky s rybím a kuřecím masem, kostky s rybím masem, lososový koláček, kuřecí maso vařené, kuřecí maso lyofilisované. Každodenní objevování nových pochoutek dodá vaší kočce radost a očekávání během adventního období.

Kočka nebo Pes? Rozmanité adventní kalendáře pro každého mazlíčka

V naší vánoční nabídce naleznete nejen adventní kalendáře pro kočky, ale také variantu určenou pro psy. Ať už hledáte radostné překvapení pro svého psího nebo kočičího společníka, máme pro vás perfektní adventní kalendáře plné lahodných pochoutek pro oba druhy mazlíčků.

Prodloužená radost díky delší trvanlivosti

Expirace kočičího adventního kalendáře je až do 1. 3. 2025, takže pokud by se vaše kočka náhodou nestihla pro tento rok prokousat všemi pochoutkami, můžete být ujištěni, že stále budete mít zásoby skvělých dobrot pro svého mazlíčka i do budoucna.

Oslavte Vánoce s vaší kočkou v té největší míře a přineste do jejího života dávku radosti a lásky s adventním kalendářem PREMIO od TRIXIE.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Druh pro kočky
Značka Trixie