0 %
(0 hodnocení)
Ugears pro kluky a holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Ugears pro kluky a holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ugears 3D puzzle Monowheel 300 ks

Ugears 3D dřevěné mechanické puzzle Monowheel

Monowheel je postaven ve stylu kostry steampunk, což znamená, že můžete vidět a užívat si krásu pohybujících se zařízení. Navzdory svému vzdušnému delikátnímu vzhledu je váš nový model poměrně robustní. Části mechanismu napodobují skutečný parní stroj. Absence vnějšího pláště umožňuje snadný přístup ke gumovým páskům, pokud je potřebujete vyměnit. Dva pracovní režimy zaručují ještě větší zábavu. Režim jedna s uzamčenými nohami vám umožní nepřetržité převíjení přímo před sebou asi 1,5 - 2 metry, dokud nebude zdroj gumového pásu úplně uvolněn. Poté se model elegantně otočí a zastaví.
Druhý režim s nohami v odemknuté poloze, kdy se vaše monowheel bude otáčet dopředu, zatímco motor s gumovým pásem pracuje. Poté se otočí, jeho nohy se schovávají dovnitř a model se stále otáčí, dokud nenarazí na překážku. V tomto režimu může model pokrýt až 5 metrů.

- materiál je překližka
- vhodné pro věk 14+
- obsahuje podrobný obrázkový návod

Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady?
Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!
Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě.
Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky.

UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ugears
Určení pro kluky a holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky