Popis

VČS Past na myši 801 D standard

Charakteristika produktu
Jedná se o klasickou sklapovací past z bukového dřeva, vyrobenou v České republice. Past můžeme použít všude tam, kde se nežádoucí myši vyskytují. Past funguje na fyzikálním mechanismu a její použití je tedy bez jakýchkoliv jedů a toxických látek.
Návod k použití
Past funguje na jednoduchém mechanismu. Stačí vložit vhodnou, pro myši atraktivní návnadu, jako jsou ořechy, kousek tvrdého pečiva, uzené makrely apod. a past natáhnout a zajistit. Jakmile se myš návnady dotkne, past sklapne a způsobí bleskové usmrcení chycené myši. Návnadu pokládejte vždy do nenatažených pastí.
Skladování
Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.
Rozměry
100 x 46 mm
váha: 30g
Upozornění související s bezpečností
Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.
 
Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.
Nekopírujte texty ani fotografie.Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Euro Nářadí
Hmotnost 50 g
Typ lapače
Určení proti myším