93 %
(3 hodnocení)
Vsett 2800 W 36 kg 130 kg 75 km/h
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(3 hodnocení)
Vsett 2800 W 36 kg 130 kg 75 km/h
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vsett 10+ Pro 60V 28Ah LG 2x1400W

Elektrická koloběžka Vsett 10+ Pro s novým centrálním displejem osazená dvěma motory o výkonu 1400W (celkový výkon 2800W), osazená baterií 28Ah / 60V LG s dojezdem až 90 Km, maximální rychlostí 75km/h. Extrémní elektrická koloběžka Vsett 10+
Objevte nový rozměr extrémní jízdy! Vsett 10+ je překvapivě moderní elektrická koloběžka, která byla navržena s ohledem na rostoucí dávku adrenalinu díky dokonale zvoleným parametrům. Objevte inovativní svět s VSETT!

Spolehlivý systém pro bezpečnou jízdu!
Za pohodlí a bezpečnost jsou odpovědné moderní tlumiče v kombinaci s 10" nafukovacími koly. Získáte produkt, který oceníte v každém detailu a vaše jízda bude nejen bezpečná a pohodlná!

Nový centrální LCD displej pro Vaše pohodlí
Koloběžka je vybavena novým středovým LCD displejem, který Vám zajistí maximální přehled nad všemi ovládacími prvky. Oproti původnímu standardnímu displeji sice nemá žádnou funkci navíc, ale je mnohem lépe čitelnější i za nepříznivých podmínek.

Využijte sílu dvou motorů, s rychlostí až 75 km/h!
Vsett 10+ je vybavena dvěma extrémně výkonnými elektromotory 2x1400W (max 2x1800W). V kombinaci s kontrolerem 2x35A Vám umožní jet po nakloněné silnici - až do 25 stupňů bez ztráty rychlosti. Po mechanickém odblokování rychlosti je max. rychlost 75 km/h.

LED osvětlení
S inovativním LED osvětlením můžete od nynějška bezpečně cestovat nejen ve dne, ale i v noci.

Najeďte až 85 km na jedno nabití
Inteligentní lithium-iontová baterie s kapacitou 28Ah / 60V zajišťuje rychlé nabíjení a dlouhou jízdu na jedno plné nabití. Díky tzv. bezpaměťové technologii Vám baterie v koloběžce vydrží mnoho let!

Nejdůležitější funkce po ruce!
Velký a čitelný displej zobrazuje všechna nejdůležitější data, jako je rychlost, počet najetých kilometrů a stav baterie. Obrazovka dokonale reprodukuje červené, zelené a modré odstíny, takže zůstává čitelná i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Inovativní zámek proti krádeži
Vsett 10+ má inovativní integrovanou ochranu proti krádeži - vezměte si svou jedinečnou bezpečnostní kartu a můžete vyrazit!

Rekordně rychlé skládání
Inovativní bezpečnostní systém vám umožní sestavit elektrický skútr za 3 sekundy. Tenký design usnadní jeho přenášení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vsett
Výkon 2800 W
Hmotnost 36 kg
Nosnost 130 kg
Max. rychlost 75 km/h
Dojezd 90 km
Chopper ne
Se sedlem ne
Kapacita baterie 28000 mAh
Skládací ano
Pro dva ne
Omezovač rychlosti ano
Stupeň krytí IP 44
Barva černé
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty