0 %
(0 hodnocení)
X-Deep 3 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
X-Deep 3 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

X-Deep Křídlo STEALTH 2 Classic sidemount

Anatomický tvar

Jednou z největších výhod potápění se sidemountem je kompaktnost výstroje pod vodou. Cokoli vyčnívá nebo visí je pocenciální nebezpečí zachycení a vážný bezpečnostní problém. 

Design křídla STEALTH 2.0 dosahuje dokonalého tvaru, který kopíruje vaši anatomii. V jakékoli pozici bez ohledu na množství vzduchu v křídle je mezi vaším tělem a postrojem minimální prostor. 

Potápění v jeskyních a vracích vás mohou dostat do zvláštních pozic, zejména v úzkých prostorách a restikcích. Na výpustný ventil dosáhnete oběma rukama bez nutnosti změnit pozici ve vodě. 

Vztlak křídla je 16 kg a použité materiály jsou osvědčené i v náročném prostředí jeskyní, to znamená žádné kompromisy. 

Perfektní umístění křídla 

Křídlo má svůj nezávislý pětimístný upevňovací systém, díky kterému můžete křídlo umístit přesně tam, kde ho potřebujete mít. 

Jak si v průběhu ponoru připevňujete a odepínáte lahve, pouštíte stage nebo připínáte skútry, křídlo vám pomůže přizpůsobit a zachovat trim. V opravdu stísněných prostorách můžete dokonce sundat celé křídlo pro minimalizaci vašeho profilu. 

Přizpůsobení zátěžového systému

Objevte možnosti perfektní distribuce závaží. Zátěžový systém X-Deep umožňuje flexibilitu a preciznost, které můžete dosáhnout použitím různých zátěžových kapes pro dosažení perfektně vyváženého systému. 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce X-Deep
Hmotnost 3 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky