X-Deep Křídlo STEALTH 2 REC sidemount

0 %
(0 hodnocení)
X-Deep 3 kg

X-Deep Křídlo STEALTH 2 REC sidemount

0 %
(0 hodnocení)
X-Deep 3 kg

Popis

X-Deep Křídlo STEALTH 2 REC sidemount

xDeep Stealth 2.0 Rec
Popularita sidemount potápění roste díky flexibilitě a bezpečnosti, kterou poskytuje. Sidemount křídlo STEALTH 2.0 Rec je expertním řešením díky ověřenému designu, materiálům a technologii. Systém STEALTH 2.0 je pro uživatele jednoduché a přátelské řešení. 

Svoboda ve vracích a na útesech: 

Nemít na zádech lahev a nepohodlné BCD poskytuje nesrovnatelný pocit svobody pohybu ve vodě. Sidemount křídlo STEALTH 2.0 Rec poskytuje kombinaci klíčových vlastností pro pohodový a jednoduše vyvážený pocit ve vodě. 

Rozšiřte si pohodový čas ve vodě:

Dvě lahve jsou bezpečnější a zároveň nejvyváženější způsob potápění. Křídlo STEALTH 2.0 zajišťuje, že lahve drží pevně na svém místě a bezpečně u těla. Perfektní vyvážení zajišťuje  minimální odpor vody, snížení námahy a zlepšení spotřeby vzduchu, a tedy prodloužení délky ponoru a zábavy. 

Jednoduchý přístup ke kontrole vyvážení:

Sidemount křídlo STEALTH 2.0 bylo prvním systémem s centrálním vypouštěcím ventilem. Při potápění v jeskyních a technickém potápění se prověřily výhody, se kterými mohou pracovat i rekreační potápěči. 

Ventil je snadno dostupný oběma rukama. Poskytuje jednoduchý způsob vypuštění vzduchu bez nutnosti změnit pozici ve vodě. Dokonalá kontrola nad vyvážením znamená bezpečnější potápění a pohodovější ponory. 

Flexibilní konfigurace: 

Inflátorovou hadici je možné mít na levé nebo pravé straně křídla, můžete tedy napojit kteroukoli láhev a vybrat si, kterou rukou preferujete ovládání inflátorové hadice. Snadno tak upravíte konfiguraci pro potápění v suchém obleku a v mokrém obleku. 

Odolnost a spolehlivost:

Na rozdíl od jeskynních potápěčů se nejspíš nebudete protahovat malými prostory, ale budete křídlo nosit na zádech z lodi, ke vstupům ze břehu a budete s ním cestovat. Proto jsou nejnamáhanější části křídla vyrobené z odolného materiálu, který chrání integritu vašeho potápěčského vybavení. 

STEALTH 2.0 REC postroj: 

Postroj STEALTH 2.0 byl průlomem v přístupu k potápění se sidemountem. Zabudovaná technologie STEALTH 2.0 TEC a Classic nabízí sportovním a rekreačním potápěčům stejný základ, bezpečnost a pohodlí. Křídlo REC je navržené speciálně pro sportovní potápění, je pevně připevněné k postroji pro jednoduchost a bezpečí. Máte plnou kontrolu nad pozicí lahve, vyvážením a trimem v každém okamžiku vašho ponoru. 

Snadné oblékání i svlékání:

Pevné přezky vám usnadní oblékání i svlékání křídla STEALTH 2.0 Rec, stejně jako u jakéhokoli jiného BCD. Systém umožňuje bezpečné, ale snadné použití třeba i v tlustých rukavicích. 

Inovativní zátěžový systém:

Sidemount křídlo STEALTH 2.0 si můžete kompletně přizpůsobit podle ponoru, který ten den děláte. Nepotřebujete spoustu vybavení a systémů na různé ponory. Prostě si vyberete STEALTH komponenty, které vytvoří ideální konfiguraci pro vaše aktuální potřeby. 

Můžete si udělat hluboký trimixový ponor ráno s technickou výstrojí v suchém obleku a za pár minut být připravení na ponor pro zábavu na útesu do 6 metrů s jednou lahví a kamerou. Klíčové vlastnosti: - vztlak: 16 kg - záložní duše: ne- postroj: STEALTH 2.0 sidemount - velikost: univerzální- zátěžový systému: unikátní STEALTH 2.0 modulární systém s kapacitou až 25 kg- odhazovací zátěžové kapsy: volitelné- butt-plate pro ocelové lahve: volitelné- celková váha (včetně centrálních zátěžových kapes): 2.4 kgCentrální zátěžové kapsy:

M = 4 x 1.5kgS = 2 x 1.5kgD = 8 x 1.5 kgW = 4 x 2.5 Kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce X-Deep
Hmotnost 3 kg