84 %
(6 hodnocení)
Carrera 2.4 m 1 : 50 Tlapková patrola 3 let
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
84 %
(6 hodnocení)
Carrera 2.4 m 1 : 50 Tlapková patrola 3 let
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Carrera 63033 FIRST PAW Patrol 2,4 m

Popis produktu

Autodráha Carrera First v měřítku 1:50 s motivy oblíbené Tlapkové patroly přinese pořádnou dávku adrenalinu všem malým závodníkům. Obsahuje rovinky, zatáčky, točící vrtule, ovladače i dekorace s tematikou oblíbené pohádky. Nabízí délku 2,4 metrů, takže se stane zárukou napínavých závodů od začátku až do konce. Řídí se za pomoci ovladače a zprovozní ji 4 baterie typu C. Snadno se skládá i rozebírá, funguje totiž na principu svorek. Tratě se navíc dají různě modifikovat. Autíčka na autodráze skvěle sedí díky kontaktním kartáčkům, které mají ještě lepší přilnavost, navíc disponují magnetem. Samozřejmostí je kvalitní zpracování a přesné, stabilní provedení drah. Sada obsahuje napájecí díl, 2 ovladače rychlosti, 2 auta, mantinely, spojky dráhy a český návod. Vhodné pro děti od 3 let.

Pro nejmenší závodníky

S autíčky zvládnou jezdit i ti nejmenší členové rodiny, autodráha je uzpůsobena potřebám dětí od 3 let. Také ruční ovladače byly speciálně vyvinuty pro malé dětské ruce. Cestě za dobrodružstvím tak nic nebrání.

Dokonalé zpracování

Auta na dráze skvěle sedí díky kontaktním kartáčkům a magnetům. Pochvalovat si budete i kvalitní, přesné a stabilní provedení drah, stejně jako detailně propracované, tampónově potištěné vozy.

Jednoduché sestavení

Autodráhu snadno postavíte i rozeberete, funguje totiž na principu svorek. Sada obsahuje napájecí díl, 2 ovladače rychlosti, 2 auta, mantinely a spojky dráhy.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Carrera
Délka tratě 2.4 m
Měřítko dráhy a aut 1 : 50
Série Tlapková patrola
Věk od 3 let
Určení pro kluky
Typ analogový
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky