Popis

Hot Wheels Vertikální osmičková dráha HMB15

Závody i kaskadérské akce na jedné dráze. To je možné díky vertikální osmičkové dráze Hot Wheels. Otočením ručního přepínače si děti vyberou mezi vertikální zatáčkou a dráhou osmičky. Dráha měří na výšku 68 centimetrů, a tak nezabírá zbytečně moc místa. V balení je obsažen i jeden angličák Hot Wheels, a tak můžete hned vyrazit na trať. Předností je i možnost připojit další dráhy pro větší požitek ze hry.

Dvě funkce

Vertikální autodráha plní kromě klasického závodního okruhu i funkci pro kaskadérské kousky. Páčkou lze přepnout a nasměrovatkam vaše závodní auto zrovna pojede. Troufnete si na vertikální zatáčku nebo se pokusíte i kaskadérský kousek ve vzduchu.

Možné propojení

Dráhu je možné snadno propojit s dalšími sety Hot Wheels a vytvořit tak několikanásobně delší a zábavnější závodní dráhu. Dráha je díky své výšce přes 60 centimetrů docela prostorově úsporná. Předností je také snadné sestavení.

Obsah balení

Součástí balení je přes 60 centimetrů vysoká závodní dráha se závodním okruhem, vertikální osmičkovou zatáčkou a dvěma kaskadérskými skoky uprostřed trati. V balení je zahrnuto i jedno autíčko Hot Wheels. Hračka je určena pro děti od pěti let.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Věk od 5 let
Určení pro kluky
Značka Hot Wheels
Typ mechanické