100 %
(3 hodnocení)
Concept Odsávání vzduchu 1.75 kg 220 V / 240 V
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(3 hodnocení)
Concept Odsávání vzduchu 1.75 kg 220 V / 240 V
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Concept VA0050

Concept VA0050 Vakuová svářečka fólií
Vakuová svářečka Concept VA0050 je skvělý pomocník při vakuování různých druhů potravin a předmětů. Zavakuované potraviny si zachovávají své vitamíny a díky odsátému vzduchu nedochází ke ztrátě látek, chuti a aroma. Velkou výhodou vakuování potravin není jen zachování čerstvosti a tělu prospěšných látek, ale také lepší skladovatelnost, jelikož nezabírají příliš mnoho prostoru v lednici a mrazáku. V balení naleznete 10 sáčků, praktický řezací nůž a hadička k vakuování potravin v nádobách. Na výběr máte hned 4 provozní režimy, které mají své vlastní tlačítko. Využít můžete také praktickou funkci přerušení vakuování, díky které si sami přizpůsobíte tlak odsávání. Velkou výhodou je možnost vakuování potravin v nádobě.
Vlastnosti vakuovačky Concept VA0050

Vakuovačka zamezí přístupu vzduchu
Potraviny si zachovávají čerstvou chuť a aroma
4 provozní režimy, které mají své vlastní tlačítko
Vhodné pro suché i vlhké potraviny
V balení naleznete 10 sáčků, řezací nůž a hadičku k vakuování potravin v nádobách
Ušetřete místo v lednici a mrazáku
Skvělá pro urychlení marinace masa či přípravy sous-vide
Snadné ovládání pomocí tlačítka příslušného provozního režimu
Funkce pro automatické odsávání vzduchu
Zatavení fólie pomocí funkce Seal
Zásobník pro zbytkovou vlhkost
Možnost vakuování potrav v dózách
PULSE funkce pro naprostou kontrolu nad vakuováním křehkých potravin
Protiskluzové nožičky
Rozměr: 40 x 16 x 9 cm
Podtlak: 0,7 bar
Barva: černá
Příkon: 110 W
Napětí: 220 – 240 V

Ušetřete místo v lednici a mrazáku díky vakuovačce Concept VA0050
Vakuovačka Concept VA0050 je skvělý pomocník při vakuování různých potravin, které si díky této skvělé metodě udrží déle čerstvost. Zavakuování zamezí přístupu vzduchu, díky čemuž nedochází ke ztrátě látek a vitaminů, které jsou prospěšné pro organismus. Potraviny si rovněž zachovávají čerstvou chuť a aroma, jako byste je právě přinesli čerstvé z trhu či obchodu. Velkou výhodu vakuování potravin je také lepší skladovatelnost, jelikož nezabírají příliš mnoho prostoru v lednici a mrazáku. Vakuování je také skvělé v případě, že potřebujete urychlit marinování masa či připravujete jídlo pomocí techniky sous-vide. V balení vakuovačky Concept VA0050 naleznete 10 sáčků a hadička k vakuování potravin v nádobách.
Concept VA0050 nabízí 4 provozní režimy pro snadné ovládání
Díky praktickým 4 provozním režimům můžete vakuovat suché i vlhké potraviny podle libosti. Každá funkce má na vakuovačce Concept VA0050 své vlastní tlačítko, takže je ovládání naprostá hračka. Jednoduše stisknete provozní režim, který budete potřebovat, a je hotovo! Vakuovačka Concept VA0050 zvládne také vakuování potravin v dózách.
Funkce pro automatické odsávání vzduchu
Vakuovačka Concept VA0050 má speciální funkci Auto Vac/Canel, která slouží pro automatické odsávání vzduchu a následné sváření sáčku. Zároveň můžete také tímto tlačítkem okamžitě přesušit chod vakuovačky během provozu.
Vakuování suchých a vlhkých potravin
V případě, že potřebujete zavakuovat suché nebo vlhké potraviny, vakuovačka Concept VA0050 vám bude k ruce. Disponuje také praktickým zásobníkem, do které se odvádí zbytková vlhkost z potravin.
Možnost vakuování potravin v nádobě
Velkou výhodou vakuovačky Concept VA0050 je možnost vakuování v dózách, které fungují na principu odsátí vzduchu přes speciální hadičku (je součástí balení). Kvalitní těsnění zabrání zpětnému nasátí vzduchu a udrží potraviny déle čerstvé. Navíc jsou potraviny chráněny před vlhkem. Vakuovačka Concept VA0050 je plně kompatibilní se sadou dóz Concept VD8100.
Vakuovačka Concept VA0050 nabídne možnost přerušení odsátí
Vakuovačka Concept VA0050 nabízí také možnost přerušení, díky kterému budete mít naprostou kontrolu nad odsáváním. Uvolněním můžete přerušit odsáván, takže si budete moct sami přizpůsobit tlak v potravinách, aby nebyly během procesu nijak porušeny či rozmačkány.
Zatavení fólie pomocí funkce Seal
Funkce Seal vakuovačky Concept VA0050 slouží pro zatavení fólie. Tato funkce neodsává vzduch, nýbrž pouze svaří sáček.
Příslušenství

10 sáčků 20 x 30 cm
Hadička k vakuování potravin v nádobách
Řezací nůž
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Concept
Dvojitý svár ne
Odsávání vzduchu ano
Hmotnost 1.75 kg
Napájení 220 V / 240 V
Příkon 110 W
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty