Popis

Fila Legacy Pro 100

Kolečkové brusle značky Fila skates. In-line brusle Legacy Pro 100 jsou navrženy v moderním designu. Brusle překvapí skvělou kombinací rychlosti a kontroly. Technologie Air Flow zajišťuje výbornou cirkulaci vzduchu. Kolečkové brusle jsou ideálním dárkem pro ženy i muže, kteří mají rádi bruslení.
Hliníkový rám a kolečka ve velikosti 100 mm zajistí skvělou obratnost. Měkké vnitřní polstrování se postará o perfektní pohodlí při bruslení. Inline k orčule se zapínají pomocí šňůrek, pásků na suchý zip a plastového popruhu, který lze utáhnout dle potřeby. Brusle Fila jsou super volbou pro náročné bruslaře pro jejich podporu a výkon. Pokud máte rádi dlouhé jízdy na bruslích, tento model je přesně pro Vás.
Při koupi bruslí doporučujeme zakoupit si náhradní brzdu. Brzda se brzděním opotřebovává a proto je nutné ji vyměnit. Opotřebení závisí na stylu bruslení, brzdění a četnosti používání bruslí. Typy brzd se mění a není vyloučeno, že nové modely se liší technickou specifikací od starších modelů. Nové typy brzd tak nemusí pasovat na starší typy bruslí.
Detaily produktu:
Podvozek: Aluminium 6000
Velikost kola: 100 mm
Tvrdost koleček: 84A
Ložiska: ABEC 7
skvělá podpora a výkon
velmi dobrá prodyšnost
vynikající pohodlí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fila
Ložiska ABEC 7
Určení pánské
Brzda ano
Kategorie fitness
Velikost koleček 100 mm
Tvrdost koleček 84 A

Podobné produkty