Popis

G21 Ochranné hroty proti ptákům 50 x 11 cm, box 10 ks

Praktické řešení na ochranu majetku před ptačími nálety. Účinné nerezové hroty proti ptákům ptactvo neporaní, ale odradí od usedání a hnízdění. Balení obsahuje 10 ks lišt o délce 50 cm.

Oblíbili si váš balkon, střechu nebo terasu ptáci? A vy teď nestíháte uklízet jejich trus? Řešení je jednoduché, pořiďte si účinné hroty proti ptákům. Ptačí hroty ptáky bezpečně a spolehlivě odradí od dosednutí a neporaní je. Hroty proti ptákům G21 jsou z kvalitní nerezové oceli na základně ze speciálního tvrzeného plastu a jejich instalace je jednoduchá. 
Kvalitní provedení i materiál
Ochranné hroty G21 proti ptákům, zvané někdy také „ptákohroty”,  jsou z nerezové oceli. Na plastové liště o délce 50 cm je celkem 40 hrotů ve 4 řadách. Délka hrotu je 12 cm a jedna lišta s hroty proti ptákům ochrání plochu o šířce až 15 cm. V balení najdete deset lišt s hroty.

Jak hroty proti ptákům fungují?
Ochranné hroty proti ptákům se připevní lepidlem nebo transparentním silikonem na okraj plochy, kterou potřebujete ochránit před dosednutím ptáků. Díky připraveným otvorům můžete lišty připevnit i šrouby. Prevenci proti zahnízdění ptáků a ptačím výkalům můžete připevnit i nad plochu, kterou už nebudete muset čistit od ptačích exkrementů.

Ochranné hroty G21 proti ptákům jsou díky svému provedení univerzální, vhodné pro ochranu majetku před menšími i většími ptáky.
Specifikace

- Materiál lišty: plast
- Materiál hrotů: nerezová ocel
- Délka lišty: 50 cm
- Počet hrotů: 40 hrotů ve 4 řadách
- Délka hrotu: 12 cm
- Celkové rozměry lišty s hroty (Š x V x H): 50 x 11 x 15 cm
- Rozměry balení: 53 x 17 x 16 cm
- Hmotnost balení: 0,96 kg
Obsah balení
- 10x lišta s hroty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce G21
Hmotnost 70 g
Určení proti ptactvu