Hansa Účinný přípravek na odstranění dehtu 1 kg

88 %
(16 hodnocení)
1000 g

Hansa Účinný přípravek na odstranění dehtu 1 kg

88 %
(16 hodnocení)
1000 g

Popis

Hansa Účinný přípravek na odstranění dehtu 1 kg

 

Účinný přípravek Hansa na odstranění dehtu ze spotřebičů na tuhá paliva (krby, kotle), kouřovody a komíny. Určeno pro čištění a konzervaci zařízení vytápěných dřevem a uhlím. Specální krystalické složení přípravku umožňuje účinné odstraňování nahromaděného dehtu a zároveň v pravidelných intervalech snižuje riziko nových usazenin. To prodlužuje životnost spotřebiče, zvyšuje účinnost, snižuje množství spáleného paliva, eliminuje možnost požáru v kouřovodu nebo komínu. Účinnost potvrzená v nezávislém certifikačním orgáně EU – vložka č. 1015, protokol č. 39-6190 z 27.10.2006.
 Použití:
1. Spotřebiče do 18-20 kW - nasypte 1 odměrku do spotrebiče před zátopem. Zpočátku doporučujeme použití před každým zátopem. Po desátém opakování postačuje použití přípravku před každým 4. – 5. zátopem (po jedné odměrce).
2. Spotřebiče nad 18-20 kW - nasypte 2 odměrky do spotrebiče před zátopem. Zpočátku doporučujeme použití před každým zátopem. Po desátém opakování postačuje použití přípravku před každým 4. – 5. zátopem (po dvou odměrkách).
Podmínkou skutečného působení přípravku na odstranění dehtu je plná chemická reakce hoření, z tohoto důvodu je třeba přípravek aplikovat před zátopem. Přípravek je třeba sypat dál od roštu, aby nepropadal přes rošt do popelníku.Skladování a doba spotřeby: Skladujte na suchém místě. Po použití uzavřete víkem. Doba spotřeby neohraničená.
Výrobce: Hansa, Litva
Balení: 1 kg (součástí je odměrka)
Hmotnost přípravku v jedné odměrce: 36 g
Zobrazit více

Parametry

Množství 1000 g