Popis

Hot Wheels City Závodní věž HKX43

Užijte si atmosféru automobilových závodů a rozšiřte svoji herní sadu o tuto závodní věž. Tento set transformuje vedle sebe umístěné závodní dráhy do jedné, a umožní tak spravedlivý start. Součástí je jedno vozidlo Hot Wheels a spousta herních prvků pro posouvání na základně, které podporují samostatnou hru.

Napínavé závody

Vydejte se na závod s touto Hot Wheels City Závodní věži. Rozšiřte si svou stávající kolekci o tento inovativní herní prvek a užijte si hodiny herní zábavy s touto 66 cmvysokou věží.

Perfektní dárek

Herní set Hot Wheels se stane perfektnímdárkem pro milovníky této série a automobilových závodů. V sadě se navíc nachází i jedno auto Hot Wheels pro rozšíření vaší sběratelské kolekce.

Dojeďte jako první

Tento herní prvek vám umožní transformovat vedle sebe umístěné závodní dráhy s brankami na jedinou dráhy tak, aby byl zaručen spravedlivý start. Vyzvěte svého soupeře na závod a dojeďte jako první.

Mattel: americká kvalita

Společnost Mattel byla založena v roce 1945 Haroldem Matsonem a Elliotem Handlerem. Jejich hračky jsou již po 80 let zárukou kvality a v současnosti si můžete jejich výrobky koupit ve více než 150 zemích světa.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Měřítko dráhy a aut 1 : 64
Věk od 3 let
Určení pro kluky
Značka Hot Wheels