97 %
(4 hodnocení)
K2 ILQ 7 unisex Brzda 100 mm
97 %
(4 hodnocení)
K2 ILQ 7 unisex Brzda 100 mm

Popis

K2 Trio LT 100 BOA

Skořepina

Urban - skořepina je vyšší a tužší než skořepiny na fitness bruslích a dovoluje tak více stáhnout vrchní část brusle, kterou tak budete přesněji a rychleji ovládat. Oproti aggressive skořepině je odlehčená a není tak odolná na skoky a zábradlí, což však také není cílem. Cílem je skořepina vhodná do města, kde potřebujete rychle měnit směr jízdy a tato skořepina Vám přesně toto umožní i při zachování nižší hmotnosti než u aggressive skořepin.

Vložky

Vložky (stélky) v bruslích K2 jsou obecně měkčí než u jiných výrobců. Zajistí dobré vyšlápnutí podle tvaru nohy po několika vyjížďkách. Výrobce standardně osazuje brusle vložkou, která je vhodná na všechna chodidla a zároveň tak musí být řekněme tvarově průměrná.
Pokud potřebujete zlepšit vytěsnění boty chodidlem a tím zlepšit cit v bruslích, doporučujeme rovnou zakoupit vložky nové předtvarované s lepší podporou podélné i příčné klenby. Zvýšíte nejen cit na brusle, ale vylepšíte i celkové postavení chodidla a kotníku v botě.
Pokud vás například v bruslích často tlačí vnitřní kotník, nové vložky můžou být tím, co vás tlaku na kotníky zbaví. Pro sportovní bruslaře je pak kvalitní nová vložka téměř nepostradatelná.

 

K2 o průměru 100mm jsou určena pro vyznavače rychlejší jízdy, navíc výborně tlumí nerovnosti. Střední tvrdost koleček 83A zaručí nadstandartní rychlost a dlouhou životnost, ILQ-7 - ložiska,

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2
Ložiska ILQ 7
Určení unisex
Brzda ano
Velikost koleček 100 mm
Tvrdost koleček 83 A

Podobné produkty