Popis

KIK dřevěná 4 patrová garáž s heliportem

Od rána všichni spěchají a musí vyrazit na důležité pochůzky. Řiďte dopravu tak, aby všichni opouštěli parkoviště plynule a nedocházelo k dopravním zácpám. Nehoda? Havárie? Možná by bylo rychlejší letět vrtulníkem? Čeká nahoře na parkovišti, připravený k letu. Nastupte a leťte!

Krásná dřevěná městská garáž má čtyři úrovně! První tři jsou určeny pro autíčka - je zde místo pro dřevěná autíčka, která jsou součástí sady, i pro mnoho dalších vozidel vašeho dítěte. Do dalších úrovní se dostanete výtahem!

Na vrcholu stavby je také přistávací plocha pro vrtulníky. V sadě najdete dřevěnou.

Městské parkoviště je vybaveno dalším příslušenstvím, aby zábava nebrala konce!

Výdejní stojan na pohonné hmoty - Každé auto musí být přece připraveno na cestu. Než vyrazíte za dalším dobrodružstvím, nezapomeňte ho doplnit!

Výtah do dalších úrovní parkoviště. Zvedák se pohybuje nahoru a dolů díky kolečku a umožňuje přepravu jednoho vozu najednou. Na parkoviště mohou vozidla vjíždět také díky rampám.

Součástí sady je také sada dopravních značek pro řízení provozu a určení směru jízdy. Kromě toho seznámí batole s významem dopravních značek, včetně těch pro chodce.

Sada s obrovským parkovištěm obsahuje také dvě auta s pohyblivými koly a vrtulník s pohyblivou vrtulí.

Víme, že dobrá hra je bezpečná hra. Proto jsou všechny díly vyrobeny z hladce obroušeného dřeva, takže si můžete být jisti, že radost vašeho dítěte nepřeruší žádná tříska.

Barvy použité k natření garáže jsou bezpečné a netoxické.

Obsah sady:

Parkoviště pro kutily
4x dopravní značky
3x kužely
výdejní stojan na pohonné hmoty
vrtulník
2x auta

Rozměry:

Parkoviště 36 cm x 48 cm x 37 cm
Výška mezi podlažími: 10 cm
Vozidlo: 6 cm x 2 cm x 3,5 cm
Rozměry balení: 50 cm x 37,5 cm x 10 cm

Hmotnost: 2,7 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIK