97 %
(9 hodnocení)
Mares
Zobrazit další nabídky
97 %
(9 hodnocení)
Mares
Zobrazit další nabídky

Popis

MARES i3

Mares i3 je maska, která se vyznačuje velkým zorným polem. Velké přední sklo a postranní skla po obou stranách zajišťují bezkonkurenční periferní vidění. 
Maska má velké přední sklo a v pravém úhlu po obou stranách postranní skla. Toto řešení umožňuje periferní vidění, díky kterému může potápěč mnohem dříve zaregistrovat objekty, přibližující se ze stran.
✅ Oblíbená na šnorchlování
✅ Vhodná i pro potápění
✅ Velký výhled díky 3 zorníkům
✅ Kvalitní silikon a tvrzená skla
➡️ Určeno pro dospělé obličeje
Konstrukce masky
Při výrobě masky byla využita nejmodernější technologie silikonu. Části, které se dotýkající obličeje, byly vyrobeny ze super měkkého, elastického silikonu, takže maska velmi dobře přilne na obličej a výborně těsní. Otlačeniny, které bývaly dříve viditelné po každém potápění, jsou již minulostí. Zvýšený komfort při používání poskytuje maska i3 díky technologii tricomfort, neboť vnitřek těla masky je chráněn silikonem a odpružen vnějšími lamelami. Toto řešení umožňuje tlumit nárazy v oblasti nosu a zamezuje vzniku otlačenin.
Přesné nastavení řemínku
Masku perfektně upevníte pomocí děleného upínacího pásku ve tvaru „X“ s výstelkami z tekutého silikonu. Nastavení pásků podle individuálních potřeb provedete pomocí nově řešených úzkých spon, které lze snadno ovládat dvěma tlačítky i v rukavicích.

  
Základní údržba
Masku oplachujte po použití sladkou vodou a nenechávejte delší dobu na přímém slunci.
Praktický tip instruktora potápění
Před každým ponorem do suché masky naneste malé množství protimlžícího přípravku, např. Sea Gold. Maska se vám pak nebude mlžit. Při pobytu ve vodě se vyvarujte častému sundavání a nasazování masky, zabráníte tím vymytí vrstvy protimlžícího přípravku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mares
Zobrazit další nabídky