Popis

Maxxis 29" x 2,20 Ikon kevlar

Maxxis Ikon 29x2,2 TL-ready, Exo kevlar Tan wall

Plášť Maxxis Ikon: rychlý a spolehlivý. Pokud hledáte pneumatiku pro horské kolo, která vám nabídne vysokou rychlost, dobrou trakci a odolnost proti propíchnutí, je Maxxis Ikon správná volba. Tento plášť je navržen jako lehká závodní pneumatika, která zvládne všechny podmínky. Je k dispozici v různých průměrech a šířkách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu jízdy a ráfku.

Plášť Maxxis Ikon je ideální pro rychlou a lehkou jízdu na různých površích. Má nízký profil dezénu, který snižuje valivý odpor a umožňuje dosahovat vysokých rychlostí. Bloky dezénu jsou dostatečně dlouhé a mají takové rozestupy, aby poskytovaly dobrý záběr ve stoupáních i v zatáčkách. Plášť se chová velmi dobře i na mokrých a kluzkých podkladech, jako jsou kořeny nebo bláto. Brzdící trakce je vynikající.

Plášť Maxxis Ikon má velký objem, což zvyšuje komfort a schopnost překonávat nerovnosti na stezce. Díky tomu se pneumatika hodí i pro kratší trailové jízdy, kde oceníte trochu více tlumení a ochrany.

Plášť Maxxis Ikon je skvělou volbou pro každého, kdo hledá rychlou, spolehlivou a univerzální pneumatiku pro horské kolo. Nabízí vynikající výkon na různých terénech, vysokou trakci a stabilitu, a dobrou odolnost proti poškození.

Exo protection je ochranná vrstva, kterou firma Maxxis přidává k bočním stěnám některých plášťů pro horská kola. Tato vrstva je vyrobena z vysoce odolného a protiřezného materiálu, který zvyšuje odolnost plášťů proti průrazům a poškození. Technologie exo je vhodná pro náročné terény, kde je potřeba lehkost a spolehlivost. Tato technologie je dostupná v různých vzorech dezénu pro XC, trail a enduro, například Crossmark II, Minion DHF, High Roller II a Aggressor.

Bezdušové pneumatiky přinášejí jezdci mnoho výhod. Možnost jezdit s nižším tlakem vzduchu, což zlepšuje trakci, nižší valivý odpor ve srovnání s pneumatikami s duší. Menší je i šance na defekt, protože zkrátka neobsahují duši. Bezdušové pneumatiky Maxxis jsou označeny písmeny „TR“ na boku. Bezdušové vyžadují použití tekutého těsnícího prostředku (tmelu) k udržení tlaku. Tekuté těsnící prostředky mají navíc tu výhodu, že utěsňují malé dírky.

Provedení s béžovými boky
Nízký středový běhoun s bočním vzorkem
TR-Tubeless Ready (bezdušové použití s tmelem)
Ochrana Exo protection
Směs Dual
Alternativní rozměr: 57-622
Kevlarová patka
60 TPI
Maximální tlak: 4,10 Bar (60 PSI)
Hmotnost: 750g (+/-10%) - váženo ve skladu Kupkolo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Maxxis
Určení horské
Průměr pláště 29" palců
Šířka pláště 2,20″
Patka pláště kevlarové
Bezdušové ne