96 %
(14 hodnocení)
Continental horské 29" palců 2,20″ drátěné
96 %
(14 hodnocení)
Continental horské 29" palců 2,20″ drátěné

Popis

Continental Race King 29x2,20

29er MTB Continental Race King Performance, PureGrip, ShieldWall, Tubeless Ready

Continental Race King je lehký, ochranný a přilnavý plášť pro trail a cross-country. Používá směs PureGrip od Continental, která nabízí vynikající rovnováhu mezi nízkým valivým odporem a přilnavostí. Plášť je navržen pro závody cross-country s extrémním důrazem na nízkou hmotnost a vysokou rychlost. Má nízký vzorek a vysoký objem pláště, který zajišťuje dobré tlumení. Plášť je vhodný pro suché a rychlé tratě a lze jej použít jako bezdušový nebo s duší. Pokud hledáte univerzální rychlý plášť, Continental Race King je tou pravou volbou.

Continental Pure Grip je pokročilá směs na bázi aktivního křemíku, která nabízí vynikající rovnováhu mezi nízkým valivým odporem a přilnavostí.  Je používána v některých pláštích Continental pro silniční i horská kola. Je to odolná směs s dlouhou životností. Stará se přesně o to, co je v jejím názvu - vynikající grip. Continental Pure Grip je založena na technologii Silica, která je používána v pláštích Continental již od roku 1997. Continental Pure Grip je vylepšením této technologie, které zvyšuje přilnavost a snižuje opotřebení pláštů. Je také ekologičtější než jiné směsi, protože obsahuje méně oleje a více přírodních složek.

Continental ShieldWall je systém, který zajišťuje optimální kombinaci vysoké ochrany proti propíchnutí a nízkého valivého odporu s nízkou hmotností. Jedná se v podstatě o další vrstvu ochrany proti propíchnutí, která se skládá z jemně tkané křížové tkaniny. Dává pneumatice vysokou odolnost proti propíchnutí a poškození. Navíc má pneumatika velmi dobré tlumení a vysokou míru pružnosti, aby se dokonale přizpůsobila terénu.

Kevlarová patka
180 TPI
Směs Pure Grip
Ochrana ShieldWall
Tubeless Ready
Vhodný i pro elektrokola do 25 km/h
Hmotnost: 750g (29 x 2,2), 670g (29(28) x 2,0) +/-10% - váženo ve skladu Kupkolo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Continental
Určení horské
Průměr pláště 29" palců
Šířka pláště 2,20″
Patka pláště drátěné
Bezdušové ano