90 %
(18 hodnocení)
Maxxis horské 29" palců 2,20″ drátěné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
90 %
(18 hodnocení)
Maxxis horské 29" palců 2,20″ drátěné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Maxxis IKON 29x2,20

29" Plášť MTB Maxxis Ikon 29x2,2 - drát

Plášť Maxxis Ikon: rychlý a spolehlivý. Pokud hledáte pneumatiku pro horské kolo, která vám nabídne vysokou rychlost, dobrou trakci a odolnost proti propíchnutí, je Maxxis Ikon správná volba. Tento plášť je navržen jako lehká závodní pneumatika, která zvládne všechny podmínky. Je k dispozici v různých průměrech a šířkách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu jízdy a ráfku.
Plášť Maxxis Ikon je ideální pro rychlou a lehkou jízdu na různých površích. Má nízký profil dezénu, který snižuje valivý odpor a umožňuje dosahovat vysokých rychlostí. Bloky dezénu jsou dostatečně dlouhé a mají takové rozestupy, aby poskytovaly dobrý záběr ve stoupáních i v zatáčkách. Plášť se chová velmi dobře i na mokrých a kluzkých podkladech, jako jsou kořeny nebo bláto. Brzdící trakce je vynikající.
Plášť Maxxis Ikon má velký objem, což zvyšuje komfort a schopnost překonávat nerovnosti na stezce. Díky tomu se pneumatika hodí i pro kratší trailové jízdy, kde oceníte trochu více tlumení a ochrany.
Plášť Maxxis Ikon je skvělou volbou pro každého, kdo hledá rychlou, spolehlivou a univerzální pneumatiku pro horské kolo. Nabízí vynikající výkon na různých terénech, vysokou trakci a stabilitu, a dobrou odolnost proti poškození.

Nízký středový běhoun s bočním vzorkem
Alternativní rozměr: 57 - 622
Drátová patka
60 TPI
Maximální tlak: 4,5 bar (65 psi)
Žlutý nápis Maxxis
Hmotnost: 730 g (+/-10%) - váženo ve skladu Kupkolo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Maxxis
Určení horské
Průměr pláště 29" palců
Šířka pláště 2,20″
Patka pláště drátěné
Bezdušové ne
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky