0 %
(0 hodnocení)
Mizuno fialová silnice střední tlumení Mizuno Wave
0 %
(0 hodnocení)
Mizuno fialová silnice střední tlumení Mizuno Wave

Popis

Mizuno Wave Rider 26 j1gd220327

Model WAVE RIDER výborně poslouží všem typům běžců. Ať už jste začátečník, běháte pro zdraví nebo trénujete na maraton, oceníte jeho vyladěné vlastnosti. Mezipodešev MIZUNO ENERZY je u této verze o 2 mm silnější než u předchozího modelu a nabízí tak ještě vyšší míru tlumení a přenosu energie, a pocit měkčího nášlapu a pružnějšího odrazu. Wave RIDER 26 zaručuje pro tento model již legendární charakteristický plynulý nášlap, komfort a stabilitu.

Vlastnosti

- MIZUNO ENERZY, v celé délce mezipodešve, poskytuje vynikající tlumení a návrat energie
- MIZUNO vlnová deska, kombinující tlumení a stabilitu, podporuje pružný odraz a pohyb chodidla a přenos celé váhy těla vpřed

Pro koho je určena

Pro běžce střední váhové kategorie. Univerzální běžecká bota s jedinečnými vlastnostmi jak pro začátečníky, tak zkušené běžce. 

Tlumení: pata 38,5 mm, špička 26,5 mm

Hmotnost: 235 g 

Klíčové vlastnosti boty na škále Mizuno:

Tlumení 7/10

Stabilita 4/10

Rychlost 5/10

Technologie

Mizuno Wave
Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.
 Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.
 Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce. Výsledkem je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

AIRmesh
Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro chodidla.

DynamotionFit
Mizuno Dynamotion Fit technologie je založena na 3D analýze těla v pohybu. Vytváří střih, díky němuž oděv i obuv dokonale padne a poskytuje volnost pohybu.

Mizuno Enerzy
MIZUNO ENERZY FOAM je speciální pěna v mezipodešvi, dodávající obuvi bezkonkurenční měkkost, odpružení a současně odolnost. Oproti předchozím materiálům je o 17 % měkčí a zajišťuje o 15 % vyšší návrat energie z dopadu.

Premium Insock
Vyjímatelná anatomicky tvarovaná stélka poskytuje skvělé padnutí, pohodlí a napomáhá odpružení a trvalejší odolnosti.

SmoothRide
SmoothRide Technologie byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.

X10
X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.

Další vybrané modely značky Mizuno:
KOLEKCE  MODEL T S R ROAD Neutral Sky 9 5 4 Skyrise 8 4 4 Ultima 8 4 4 Rider Neo 8 4 6 Rider 7 4 5 Support Horizon 9 8 4 Inspire 7 8 5 PERFORMANCE Lightweight Shadow 6   6 Aero 6   7 TRAIL Off-Road Rider TT 8 4  
Zobrazit více

Parametry

Značka Mizuno
Barva fialová
Typ povrchu silnice
Tlumení střední tlumení
Modelová řada Mizuno Wave
Voděodolné ne
Hmotnost 235 g