100 %
(2 hodnocení)
Mizuno modrá univerzál střední tlumení 297 g
Zobrazit další nabídky
100 %
(2 hodnocení)
Mizuno modrá univerzál střední tlumení 297 g
Zobrazit další nabídky

Popis

Mizuno Wave Rider TT Provincial blue/Iron gate/807 C

WAVE RIDER TT je ideální společník pro příjemný běh v lehčím terénu a na silnici. Nabízí skvělé pohodlí, trakci a návrat energie. Nový design podešve zvyšuje přilnavost i na nezpevněném povrchu, technologie MIZUNO ENERZY poskytuje účinnější tlumení a přenos energie. Mizuno vlnová deska zajišťuje hladký a pružný přechod z dopadu do odrazu.

Vlastnosti:

• Nový design podešve zvyšuje trakci a poradí si i s nezpevněným povrchem
• MIZUNO ENERZY pod patou poskytuje vynikající tlumení a přenos energie
• Mizuno vlnová deska zajišťuje optimální poměr tlumení a stability, a plynulost a pružnost nášlapu

Pro každodenní běh a jogging. Vhodná pro začínající běžce, stejně jako pro běžce trénující na maraton. Všestranná obuv na silnici i do lehčího terénu.

Tlumení: pata 37 mm, špička 25 mm

Hmotnost: 240 g 

Technologie

Mizuno Wave
Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.
 Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.
 Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce. Výsledkem je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

AIRmesh
Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro chodidla.

DynamotionFit
Mizuno Dynamotion Fit technologie je založena na 3D analýze těla v pohybu. Vytváří střih, díky němuž oděv i obuv dokonale padne a poskytuje volnost pohybu.

Mizuno Enerzy
MIZUNO ENERZY FOAM je speciální pěna v mezipodešvi, dodávající obuvi bezkonkurenční měkkost, odpružení a současně odolnost. Oproti předchozím materiálům je o 17 % měkčí a zajišťuje o 15 % vyšší návrat energie z dopadu.

 

SmoothRide
SmoothRide Technologie byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.

X10
X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.

U4icX
Cílem značky Mizuno je podpořit co nejefektivnější pohyb, poskytnout maximální komfort a celkový zážitek euforie z běhu. Technologie U4iC posouvá laťku opět o kus výš. Speciální směs materiálu mezipodešve U4iC je o 30% lehčí než předchozí ap+, přesto si zachovává stejné vlastnosti odpružení a pohodlí, které běžci od značky Mizuno očekávají.

 

Tento model nabízíme ve více barvách.

Tento model nabízíme také v nepromokavé verzi s membránou Gore-Tex.

Přehled modelů MizunoMIZUNO
Silnice
Terén / Univerzál

Objemové
Tempové
Objemové

Vysoké tlumení

Sky

Skyrise

Střední tlumení

Rider

Inspire
(pronační)

Ultima

Rider TT

Rider GTX

Ibuki GTX

Nízké tlumení

Shadow
Zobrazit více

Parametry

Značka Mizuno
Barva modrá
Typ povrchu univerzál
Tlumení střední tlumení
Hmotnost 297 g
Zobrazit další nabídky