Popis

Powerslide Next Core Black 110

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 110 Trinity - moderní a čistý design bruslí, jsou ideální do města, na běžné projížďky po cyklostezkách, ale i na freeride urban skating plný skoků a slidů.
Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 110 Trinity - moderní a čistý design bruslí, jsou ideální do města, na běžné projížďky po cyklostezkách, ale i na freeride urban skating plný skoků a slidů.
 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

Pevná a odolná skeletová bota poskytuje dokonalé vedení nohy a vysokou míru boční podpory, jsou to pohodlné a odolné brusle.
Brusle je osazena hliníkovým rámem Trinity, vysoce kvalitními ložisky WCD Freespin ABEC 9, třemi kolečky Spinner o velikosti 110mm a tvrdosti 88A umožňujícími rychlou jízdu. Jedná se o větší velikost koleček z kategorie.
Trinity je nový asymetrický systém uchycení rámu, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště a zvýšena stabilita. 
Bota je k rámu připevněna tříbodovým uchycením, které také více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly během bruslení. Trinity umožňuje individuální nastavení rámu vůči botě.
Skelet brusle je již klasicky vyroben s přídavkem sklolaminátu, který dodává bruslím vyšší pevnost a zachovává nízkou hmotnost.
V přední, boční i zadní části boty jsou nově přidány otvory pro odvětrávání.
Vnitřní botička je vyjímatelná, tepelně tvarovatelná a pratelná, s 3D anatomickým polstrováním, vložka je s perforací výborně dýchá a je velmi komfortní.
Ze spodní strany se nachází 3 různé zóny s gelovými nebo pěnovými prvky pro odpružení paty, špičky a střední části nohy. 
Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní straně boty.
Upínací systém brusle je klasickými tkaničkami a pevnými nártovými a vrchními přezkami s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí. To napomáhá zvýšit bezpečnost a komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy.

Detail:

Skelet: Powerslide Next s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: My Fit Recall dual fit (teplem tvarovatelná)
Zavazování: Ploché tkaničky, přezka klasická a páková
Rám: Powerslide Elite casted Al 3x110mm (243mm)
Kola: Powerslide Spinner 110mm/88A
Ložiska: WCD Freespin Abec 9
Brzda: není součástí balení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Powerslide
Ložiska ABEC 9
Určení unisex
Brzda ne
Kategorie rekreační
Velikost koleček 110 mm
Tvrdost koleček 88 A

Podobné produkty