0 %
(0 hodnocení)
Powerslide ABEC 9 dámské trekové 125 mm
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Powerslide ABEC 9 dámské trekové 125 mm
Zobrazit další nabídky

Popis

Powerslide Swell 125

Kolečkové brusle Powerslide Swell Carbon 125 Trinity – závodní brusle, jsou spolehlivé, lehké a velmi komfortní brusle, které zlepší vaši výkonnost a poskytnou úplně nový prožitek z bruslení, vhodné pro odvážlivé bruslaře. Kolečkové brusle Powerslide Swell Carbon 125 Trinity – závodní brusle, jsou spolehlivé, lehké a velmi komfortní brusle, které zlepší vaši výkonnost a poskytnou úplně nový prožitek z bruslení, vhodné pro odvážlivé bruslaře.
 
 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

Velmi pohodlné brusle, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, tato řada vznikla na základě technologie elitních závodních bruslí. 
Skořepina brusle je anatomicky tvarovaná, ze speciálního kompozitního materiálu s přídavkem sklolaminátu je lehká, pevná a poskytuje vysoký stupeň opory.
Vnitřní botička má anatomicky tvarované polstrování s příjemnou povrchovou úpravou z kvalitního mikrovlákna a nylonu, paměťová pěna Myfit Fit dokonale obepne tvou nohu. Celá tvoří jeden kus o 4 různých vrstvách s novými ventilačními otvory, díky tomu poskytuje brusle více komfortu, lépe větrá i více pohlcuje vibrace vyvolané jízdou.
Nový cuff (vnější opora v oblasti kotníku) ten lépe obepíná nohu, poskytuje více opory a umožňuje dvě různé výšky uchycení nezávisle na obou stranách brusle.
Díky kvalitní paměťové pěně jsou brusle pohodlné a zaručuji komfort. Pěna navíc reaguje na zahřívání těla při sportu a v průběhu používání se dotvarovává přímo na nohu bruslaře.
Karbonový skelet brusle je tepelně tvarovatelný. Měkká vrchní část brusle je vyrobena z pevného a extra kvalitního prodyšného materiálu. Vysoce odolný materiál na špičce a boku chrání brusli před odřením při pádech a prodlužuje tak její životnost.
Zavazování pomocí plochých tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pákové přezky přes nárt drží nohu pevně na svém místě.
Anatomicky tvarovaná karbonová skořepina je extrémně lehká, pevná a poskytuje maximální stupeň opory.
Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou.
Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu.
Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí.
Tento model má prodloužený rám o délce 318mm je lehký a zároveň velmi pevný. Dlouhý rám lépe vede nohu při bruslení, dovoluje využít větší sílu při odrazu, ale zároveň je hůře ovladatelný.
Použitá kolečka Undercover o průměru 125mm a tvrdosti 85a se vyznačují svou rychlostí i delší životností. Jedná se o největší velikost koleček z kategorie triskate.
Ložiska WCD Freespin Abec 9. Jedná se o největší velikost koleček z kategorie triskate.
Brusle tak mají vyšší těžiště, lépe drží rychlost a komfortněji zvládají jízdu na i horším povrchu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Powerslide
Ložiska ABEC 9
Určení dámské
Kategorie trekové
Velikost koleček 125 mm
Tvrdost koleček 85 A
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty