73 %
(3 hodnocení)
Rollerblade SG 9 pánské 90 mm 84 A
Zobrazit další nabídky
73 %
(3 hodnocení)
Rollerblade SG 9 pánské 90 mm 84 A
Zobrazit další nabídky

Popis

Rollerblade Macroblade 90

Fitness inline brusle Rollerblade Macroblade 90 jsou určeny na středně dlouhé projížďky. Skvělá botička a dobré polstrování umožňuje pohodlné usazení nohy po celou dobu bruslení. Vnitřní botička Performance liner je navržena pro pohodlí nohy s ohledem na pohyb při bruslení. Výplň s pamětí zaručuje dokonalé přizpůsobení tvaru jakékoliv nohy a zabraňuje otlačení chodidel. K vysokému komfortu přispívá stahování Speedlace. Hliníkový rám je pevný, odolný, stabilní a v tvrzené verzi má zvýšenou nosnost a tuhost v torzi = lepší přenos energie, žádné ztráty z kroucení. Kolečky 90 mm/84A točí ložiska SG9.

Výhody bruslí Rollerblade Macroblade 90

Bohaté polstrování s pamětí zajistí vysoký komfort a dokonalé přizpůsobení noze
Prodyšné materiály s odvodem potu
Dobrá boční opora zároveň plynulá flexe, která umožňuje přirozený náklek
Composite skelet a vysoký cuff - zajistí dokonalou oporu a vedení nohy
Utahování SpeedLace

Bota
Skelet z lehkého kompozitu zajistí dokonalou stabilitu, oporu a vedení nohy. Pletený svršek podporuje cirkulaci vzduchu i odvod potu a bezešvá vnitřní botička s anatomickou stélkou se výborně přizpůsobí tvaru nohy. Na výrobu vnitřní výstelky byl použit ultra lehký materiál, který poskytuje excelentní komfort při zachování ideálního přenosu energie do odrazu. Pro snadné nazouvání a vyzouvání byla na vnitřek botičky použita Lycra, výstelka je zároveň vyrobena z antibakteriálního materiálu pro dlouhou životnost a stálý komfort.

Zapínání
Brusle stáhnou tenké tkaničky se Speedlace stahováním a bezpečí zajistí přezka nad kotníkem. Nártní powerstrap na suchý zip zafixuje patu v brusli a zamezí pohybu nohy, což zajistí lepší přenos energie a zabrání vznikání puchýřů a oděrek, které při špatném dotažení bruslí mohou vznikat.
Rám
Hliníkový rám Twinblade ALU je pevný, odolný, stabilní a díky nízkému profilu zlepšuje rovnováhu. V tvrzené verzi (extruded) má zvýšenou nosnost a tuhost v torzi - lepší přenos energie a žádné ztráty z kroucení. Kolečka jsou v rámu upnuta 8 mm závodními osičkami.
Délky rámu u jednotlivých velikostí: 38-47,5: 11"(280 mm)
Kolečka
Kolečka Rollerblade 90 mm s tvrdostí 84A s nízkým valivým odporem pro dokonalý požitek z jízdy. Kvalitní polyuretanové složení přispívá k dlouhé životnosti a tlumí vibrace, důraz byl kladen také na vysokou odolnost, která se odráží v menší míře opotřebení.
Ložiska
Ložiska Rollerblade SG 9 mají dobrý poměr rychlosti a odolnosti. Tichý chod zajišťuje olejové mazání. Ložiska mají kovovou protiprachovou krytku, jedná se o uzavřená ložiska bez možnosti údržby.
Brzda
Brusle jsou osazeny klasickou brzdou s možností výměny a demontáže.

Videa a návody

Návod ke stažení
Pro zvětšení videa klikni ve videu vpravo dole na ikonu čtverečku

Tabulka velikostí

Jak vybrat správnou velikost bruslí
Tabulku velikostí najdeš také v galerii
Klikni na tabulku velikostí pro její zvětšení

Poradna

Naše benefity

Diagnostika klenby zdarma
Jsme autorizovaná prodejna značky Rollerblade
Zázemí specializovaných kamenných prodejen
Odborné poradenství - tým zkušených bruslařů a instruktorů
Servis kolečkových bruslí
Půjčovna kolečkových bruslí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rollerblade
Ložiska SG 9
Určení pánské
Velikost koleček 90 mm
Tvrdost koleček 84 A
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty