0 %
(0 hodnocení)
Rossignol pánské závodní all mountain 23/24
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Rossignol pánské závodní all mountain 23/24
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

ROSSIGNOL Hero Elite MT TI CAM Konect 23/24

Rossignol Hero Elite MT Ti CAM - Sportovní, univerzálně postavený model lyží z kategorie Hero přichází v závodních barvách a přináší všestranné vlastnosti na upravené svahy. Geometrie poskytuje těmto skvělým lyžím universální rádius pro středně dlouhé oblouky. Díky jejich všestrannosti nabízí široké možnosti využití a jsou pohotové v různých profilech sjezdovky. Konstrukční prvky ze závodných lyží jako je technologie LCT, V-CARBON ALLOY MATRIX  a titanalová vrstva zaručí v rychlých obloucích tlumení vibrací a dostatek energie. Tyto lyže lyže jsou vhodným kandidátem pro sportovní lyžaře, kteří rádi mění způsob jízdy.

- Doprava a montáž vázání zdarma - pro více info klikněte.

- Výrobce : Rossignol

- Modelový rok : 2023/24

- Jádro :  dřevené - topol + titanal

- Konstrukce : sendvičová - RECTANGULAR SIDEWALL konstrukce spočívá v horizontálním vrstvení materiálů (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními stěnami - bočnicemi po celé délce lyže. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti a energie.V-CARBON ALLOY MATRIX ( CAM ) Nová vrstva ve tvaru písmene V - V-CARBON ALLOY MATRIX zajišťuje dokonale vyváženou flexi, která udrží správnou linii v náročných podmínkách. Vlákno CAM zajišťuje výkon, absorpci vibrací a a přilnavost hran.

- Rocker : ON TRAIL ROCKER profil lyže byl navržen pro jedinečnou přesnost při jízdě na upravených svazích. Na 90% délky lyže je využit tradiční camber, který je zárukou energie, odrazu a držení na hraně. Na 10% délky lyže (pouze na špičce) je použit mírný rocker, který zajišťuje snadný vstup do oblouku a spolehlivou kontrolu lyže.

- Technologie : LCT inovace v oblasti závodních modelů World Cup - nová patentovaná konstrukce LCT (Line Control Technology) poskytuje jedinečnou energii, plynulost a stabilitu za každých podmínek. Integrovaný nosník do středu jádra od špičky po patu eliminuje počet kmitů lyže, čímž zabezpečuje stabilitu a dynamickou kontrolu dráhy lyží. 

- Krojení : 124-74-109  mm

- Radius :  14 m / 167 cm,  15 m / 175 cm

- Lyžařská zdatnost : sportovní

- Doporučená délka :  0 až - 10 cm k výšce postavy ( s ohledem na preferenci délky oblouků a hmotnosti lyžaře )

- Deska : Konect - kolejnicová deska, montáž bez šroubů

- Vázání : Look NX 12 Konect GW ( DIN 4 - 12 ), vhodné i pro boty s podrážkou Grip Walk

Nevíte si rady s výběrem lyží, kontaktujte nás nebo využijte pár rad z našeho článku 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rossignol
Určení pánské
Schopnosti lyžaře závodní
Typ all mountain
Sezona 23/24
Délka oblouku střední
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty