97 %
(10 hodnocení)
Seac Sub
Zobrazit další nabídky
97 %
(10 hodnocení)
Seac Sub
Zobrazit další nabídky

Popis

Seac Unica

Celoobličejová šnorchlovací maska UNICA vám umožní zkoumat svět pod vodní hladinou a přitom přirozeně dýchat nosem a ústy. Vydechovaný vzduch je odváděn přes speciální systém v přední části masky (patent firmy SEAC). Díky tomu  je dýchání s maskou UNICA přirozené a bez odporu.

Ruchy a šumy z výdechů a nádechů jsou omezeny na minimum. Oddělený kanálkový systém pro vdechovaný a vydechovaný vzduch zabraňuje zamlžení průhledu. 

Maska perfektně sedí na obličeji a dobře těsní díky vysoce kvalitním materiálům, ze kterých je vyrobena.
Šnorchl Dry Top brání vniknutí vody do trubice. Z masky máte skvělý výhled. Vaše zorné pole je 180°(fullscreen). Maska má lícnici z hypoalergenního Liquid silikonu a ultra čirý polykarbonátový zorník i rámeček. Popruhy jsou z pružného, velice příjemného materiálu a jednoduše nastavitelné. V dolní části masky je výdechový ventil.

Nově maska splňuje přísné testy na CO2 podle normy N136.

Přestože  neexistuje žádná zvláštní evropská regulace upravující výrobu celoobličejových šnorchlovacích masek, SEAC® vyvinul řadu specifických zkoušek, které splňují hodnoty stanovené následujícími evropskými předpisy:
EN 1972: 2015 stanoví požadavky na konstrukci a výroba šnorchlových trubic, omezených na dýchací úsilí
EN 16805: 2015 stanoví požadavky na konstrukci a výrobu potápěčských masek
EN 136: 2000 stanoví minimální požadavky na výrobu celoobličejových ochranných dýchacích masek, omezené na testy kontrolující CO 2  v inhalovaném vzduchu
EN 250: 2014 týkající se nezávislého dýchacího přístroje na stlačený vzduch s otevřeným okruhem a jeho součástí, omezeno na testy kontrolující CO 2  v inhalovaném vzduchu.

V SEAC laboratořích jsou masky testovány na dynamické vlastnosti lidského dýchání na patentovaném SEAC zařízení na kontrolu limitů CO 2 ve vzduchu při dýchání v masce. To vše nám umožňuje nabídnout konečnému uživateli nejlepší možný šnorchlovací zážitek v naprostém bezpečí.

 

- je vhodná k rekreačnímu šnorchlování 

- lícnice ze 100% hypoalergenního silikonu

- samostatné výdechové ventily pro snadné dýchání

- nastavitelný pásek pro uchycení.

- spodní výpustný ventil zajistí případný odvod vody z masky

 

 

Jak změřit velikost.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Seac Sub
Zobrazit další nabídky